|
Rye (Ryegade)
|
|
|
Kl. 22:28
|
|
Bus 236
|
|
Vink - Torkilstrupvej (Torkilstrupvej)
|
Kl. 22:29
|
|
Kl. 22:29
|
|
|
|
Vink - Skovvejen (Torkilstrupvej)
|
Kl. 22:30
|
|
Kl. 22:30
|
|
|
|
Vink - Egtvedgård (Ryevej)
|
Kl. 22:31
|
|
Kl. 22:31
|
|
|
|
Torkilstrup (Odinsvej)
|
Kl. 22:33
|
|
Kl. 22:33
|
|
|
|
Landevejen (Egevej)
|
Kl. 22:34
|
|
Kl. 22:34
|
|
|
|
Magnolievej (Egevej)
|
Kl. 22:35
|
|
Kl. 22:35
|
|
|
|
Kirke Såby Kirke (Bogøvej)
|
Kl. 22:37
|
|
Kl. 22:37
|
|
|
|
Omøvej (Rømøvej)
|
Kl. 22:37
|
|
Kl. 22:37
|
|
|
|
Bjergskovvej (Alsvej)
|
Kl. 22:38
|
|
Kl. 22:38
|
|
|
|
Spurvevej (Bjergskovvej)
|
Kl. 22:39
|
|
Kl. 22:39
|
|
|
|
Nørre Hvalsø (Holbækvej)
|
Kl. 22:44
|
|
Kl. 22:44
|
|
|
|
Rådhuset i Hvalsø (Møllebjergvej)
|
Kl. 22:45
|
|
Kl. 22:45
|
|
|
|
Pileager (Tolskovvej)
|
Kl. 22:46
|
|
Kl. 22:46
|
|
|
|
|
Hvalsø St. (Hvalsø St)
|
Kl. 22:48
|
|
|
|
|