|
Rungsted Kyst St., Øst (Rungstedvej)
|
|
|
Kl. 07:20
|
|
Bus 381
|
|
Frihedsvej (Rungstedvej)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Pennehaven (Rungstedvej)
|
Kl. 07:21
|
|
Kl. 07:21
|
|
|
|
Vallerød Banevej (Rungstedvej)
|
Kl. 07:21
|
|
Kl. 07:21
|
|
|
|
Sanskevej (Rungstedvej)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
Ørbæksvej (Rungstedvej)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
Hørsholm Skole (Rungstedvej)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
Selmersvej (Rungstedvej)
|
Kl. 07:23
|
|
Kl. 07:23
|
|
|
|
Hørsholm Ridebane (Rungstedvej)
|
Kl. 07:24
|
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
Hørsholm Midtpunkt (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:25
|
|
Kl. 07:25
|
|
|
|
Mosevej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:26
|
|
Kl. 07:26
|
|
|
|
Kongevejs Centret (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:27
|
|
Kl. 07:27
|
|
|
|
Hækkevej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:28
|
|
Kl. 07:28
|
|
|
|
Bolbrovej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
Ved Åbredden (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
Bloustrødvej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 07:29
|
|
Kl. 07:29
|
|
|
|
Breelteparken (Bloustrødvej)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Stenhavevej (Bloustrødvej)
|
Kl. 07:30
|
|
Kl. 07:30
|
|
|
|
Stampetoften (Stampevej)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Markvænget (Stampevej)
|
Kl. 07:31
|
|
Kl. 07:31
|
|
|
|
Transformatorstationen (Agiltevej)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
Overdamsvej (Agiltevej)
|
Kl. 07:33
|
|
Kl. 07:33
|
|
|
|
Grønnegade (Agiltevej)
|
Kl. 07:34
|
|
Kl. 07:34
|
|
|
|
Stumpedyssevej (Sjælsmarkvej)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
Ved Sjælsølund (Sjælsmarkvej)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
Hørsholm Planteskole (Sjælsmarkvej)
|
Kl. 07:37
|
|
Kl. 07:37
|
|
|
|
Sjælsmark Landsbyen (Sjælsmarkvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Kettingevej (Sjælsmarkvej)
|
Kl. 07:40
|
|
Kl. 07:40
|
|
|
|
Center Sandholm (Sandholmgårdsvej)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
Sandholmgårdsvej (Blovstrød Allé)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
Pilegårdsvej (Blovstrød Allé)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
Blovstrød Allé (Sjælsø Allé)
|
Kl. 07:46
|
|
Kl. 07:46
|
|
|
|
Vestervang (Sjælsø Allé)
|
Kl. 07:46
|
|
Kl. 07:46
|
|
|
|
Dalbovej (Kongevejen)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
Sortemosevej, Niras (Sortemosevej)
|
Kl. 07:48
|
|
Kl. 07:48
|
|
|
|
Allerød Privatskole (Sortemosevej)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Sortemosevej (Banevang)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
|
Allerød St.
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
|