|
Kirke Værløse, Laanshøj (Lejrvej)
|
|
|
Kl. 14:30
|
|
Bus 151
|
|
Lejrvej Ved Kildebakken (Lejrvej)
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
Lejrvej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Lundsgård (Ryethøjvej)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Kastaniehaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Søhaven (Olaf Becks Allé)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Dalsø Park (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
Søndersøskolen (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Elmevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Vesterbo Vænge (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
Læssevej (Kirke Værløsevej)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Værløse St. (Kollekollevej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
Syvstjerneskolen (Kollekollevej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
Højlunds Vænge (Kollekollevej)
|
Kl. 14:43
|
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Skovlinien)
|
Kl. 14:44
|
|
Kl. 14:44
|
|
|
|
Mosegård Park (Skovgårds Allé)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Birgersvej (Skovgårds Allé)
|
Kl. 14:46
|
|
Kl. 14:46
|
|
|
|
Lille Værløsevej (Stiager)
|
Kl. 14:47
|
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
|
Værløse St.
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
|