|
Vedbæk St.
|
|
|
Kl. 10:52
|
|
Bus 199
|
|
Henriksholms Allé (Gøngehusvej)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
Gøngetoften (Gøngehusvej)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
Bueager (Gøngehusvej)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
Gøngehusvej (Langhaven)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Elleparken (Langhaven)
|
Kl. 10:57
|
|
Kl. 10:57
|
|
|
|
Trørødskolen (Langhaven)
|
Kl. 10:58
|
|
Kl. 10:58
|
|
|
|
Malmbergsvej (Langhaven)
|
Kl. 10:59
|
|
Kl. 10:59
|
|
|
|
Kulturcenter Mariehøj (Øverødvej)
|
Kl. 10:59
|
|
Kl. 10:59
|
|
|
|
Kulturcenter Mariehøj syd (Øverødvej)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Gammel Holtegaard (Øverødvej)
|
Kl. 11:01
|
|
Kl. 11:01
|
|
|
|
Gl. Øverødvej (Øverødvej)
|
Kl. 11:01
|
|
Kl. 11:01
|
|
|
|
HF Solpletten (Øverødvej)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
Sydskrænten, Havarthigaarden (Øverødvej)
|
Kl. 11:04
|
|
Kl. 11:04
|
|
|
|
Borgmester Schneiders Vej (Øverødvej)
|
Kl. 11:04
|
|
Kl. 11:04
|
|
|
|
Søbakkevej (Øverødvej)
|
Kl. 11:05
|
|
Kl. 11:05
|
|
|
|
Vestre Paradisvej (Øverødvej)
|
Kl. 11:06
|
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
Pile Allé (Øverødvej)
|
Kl. 11:06
|
|
Kl. 11:06
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 11:07
|
|
Kl. 11:07
|
|
|
|
Holte St.
|
Kl. 11:09
|
|
|
|
|