|
Blomstergården (Rosenkildevej)
|
|
|
Kl. 17:01
|
|
Bus 903
|
|
Rosenkildeparken (Rosenkildevej)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
Nørrevangsskolen (Rosenkildevej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Rosenkildevej (Ndr. Ringgade)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
Valbyvej (Ndr. Ringgade)
|
Kl. 17:04
|
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
Ndr. Ringgade (Valbyvej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Elmevej (Valbyvej)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
Rådhuspladsen (Torvegade)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Kirkegårdsstien (Smedegade)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Parkvænget (Parkvej)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Slagelse Sygehus, Ålandsvej (Ingemannsvej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Slagelse Sygehus, Skovlodsvej (Ingemannsvej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Skovvejen (Grønningen)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Ægirsvej (Byskovvej)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Byskov Alle (Byskovvej)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Søndermarksvej (Byskovvej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Solbærvej (Byskovvej)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Stikkelsbærvej (Vendepladsen)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Hindbærvej (Byskovvej)
|
Kl. 17:22
|
|
Kl. 17:22
|
|
|
|
Byskovvej (Søndermarksvej)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Hallingås (Søndermarksvej)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Pantholm (Søndermarksvej)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
|
Slagelse, Skovsø (Sorøvej)
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
|