|
Gladsaxe Trafikplads, terminalen
|
|
|
Kl. 10:20
|
|
Bus 68
|
|
Gladsaxe Møllevej (Vandtårnsvej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Rosenkæret (Vandtårnsvej)
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Vandtårnsvej (Gladsaxevej)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
Gyngemosevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Isbanevej (Gladsaxevej)
|
Kl. 10:25
|
|
Kl. 10:25
|
|
|
|
Høje Gladsaxe (Gladsaxevej)
|
Kl. 10:26
|
|
Kl. 10:26
|
|
|
|
Mellemvangen (Hareskovvej)
|
Kl. 10:31
|
|
Kl. 10:31
|
|
|
|
Bellahøj (Borups Allé)
|
Kl. 10:33
|
|
Kl. 10:33
|
|
|
|
Hulgårdsvej (Borups Allé)
|
Kl. 10:34
|
|
Kl. 10:34
|
|
|
|
Mågevej (Borups Allé)
|
Kl. 10:36
|
|
Kl. 10:36
|
|
|
|
Fuglebakken St. (Borups Allé)
|
Kl. 10:38
|
|
Kl. 10:38
|
|
|
|
Nordre Fasanvej (Borups Allé)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Borups Plads (Borups Allé)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
Nuuks Plads St. (Jagtvej)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
Jagtvej (Ågade)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
Blågårdsgade (Åboulevard)
|
Kl. 10:46
|
|
Kl. 10:46
|
|
|
|
Peblinge Dossering (Åboulevard)
|
Kl. 10:48
|
|
Kl. 10:48
|
|
|
|
Vester Farimagsgade (Gyldenløvesgade)
|
Kl. 10:49
|
|
Kl. 10:49
|
|
|
|
Vesterport St. (Vester Farimagsgade)
|
Kl. 10:51
|
|
Kl. 10:51
|
|
|
|
Vesterport St. (Hammerichsgade)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Hovedbanegården, Tivoli (Bernstorffsgade)
|
Kl. 10:55
|
|
Kl. 10:55
|
|
|
|
Polititorvet
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Otto Mønsteds Plads (Rysensteensgade)
|
Kl. 10:57
|
|
Kl. 10:57
|
|
|
|
Weidekampsgade (Klaksvigsgade)
|
Kl. 11:00
|
|
Kl. 11:00
|
|
|
|
Isafjordsgade (Njalsgade)
|
Kl. 11:01
|
|
Kl. 11:01
|
|
|
|
Bergthorasgade (Isafjordsgade)
|
Kl. 11:02
|
|
Kl. 11:02
|
|
|
|
Halfdansgade
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
|
Kigkurren (Sturlasgade)
|
Kl. 11:04
|
|
|
|
|