|
Københavns Lufthavn (Ellehammersvej)
|
|
|
Kl. 18:25
|
|
Bus 36
|
|
Ellehammersvej (Amager Strandvej)
|
Kl. 18:26
|
|
Kl. 18:26
|
|
|
|
Amager Strandvej (Skøjtevej)
|
Kl. 18:27
|
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
Oberst Kochs Allé (Skøjtevej)
|
Kl. 18:28
|
|
Kl. 18:28
|
|
|
|
Ved Diget (Kastruplundgade)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
Bredager Torv (Kastruplundgade)
|
Kl. 18:30
|
|
Kl. 18:30
|
|
|
|
Skottegårdsskolen (Saltværksvej)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Mosrosevej (Saltværksvej)
|
Kl. 18:33
|
|
Kl. 18:33
|
|
|
|
Korsvejens Skole (Tårnbyvej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Irlandsvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Melstedvej (Tårnbyvej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Tårnby St. (Englandsvej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Tårnby Kirke (Englandsvej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Englandsvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
Præstefælledvej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Egensevej (Løjtegårdsvej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Løjtegårdsvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 18:43
|
|
Kl. 18:43
|
|
|
|
HF ved Pilegården (Oliefabriksvej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Fjelstrupvej (Oliefabriksvej)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
Holdkærs Ager (Oliefabriksvej)
|
Kl. 18:46
|
|
Kl. 18:46
|
|
|
|
Oliefabriksvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:47
|
|
Kl. 18:47
|
|
|
|
Ugandavej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Tunisvej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Alkmaar Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Haarlem Allé (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Nøragersmindevej (Kongelundsvej)
|
Kl. 18:52
|
|
|
|
|