|
Næstved St. (Farimagsvej)
|
|
|
Kl. 04:52
|
|
Bus 602
|
B
|
|
Ringstedgade (Farimagsvej)
|
Kl. 04:53
|
|
Kl. 04:53
|
|
|
|
|
Næstved Sygehus (Ringstedgade)
|
Kl. 04:54
|
|
Kl. 04:54
|
|
|
|
|
Herlufsvænge (Ringstedgade)
|
Kl. 04:54
|
|
Kl. 04:54
|
|
|
|
|
Vinkelvej (Ringstedgade)
|
Kl. 04:56
|
|
Kl. 04:56
|
|
|
|
|
Skovbrynet (Ringstedgade)
|
Kl. 04:57
|
|
Kl. 04:57
|
|
|
|
|
Rønnevej (Fensmarkvej)
|
Kl. 04:59
|
|
Kl. 04:59
|
|
|
|
|
Mejerivej (Fensmarkvej)
|
Kl. 05:00
|
|
Kl. 05:00
|
|
|
|
|
Næstved Storcenter
|
Kl. 05:03
|
|
Kl. 05:03
|
|
|
|
|
Næstved Handelskole (Køgevej)
|
Kl. 05:03
|
|
Kl. 05:03
|
|
|
|
|
Vestergårdsvej (Øverup Alle)
|
Kl. 05:04
|
|
Kl. 05:04
|
|
|
|
|
De lodne højder (Øverup Alle)
|
Kl. 05:05
|
|
Kl. 05:05
|
|
|
|
|
Fensmarkvej 129 (Fensmarkvej)
|
Kl. 05:07
|
|
Kl. 05:07
|
|
|
|
|
Næstvedvej 42 (Næstvedvej)
|
Kl. 05:08
|
|
Kl. 05:08
|
|
|
|
|
Vink - Bækgårdsvej (Næstvedvej)
|
Kl. 05:09
|
|
Kl. 05:09
|
|
|
|
|
Stien, Næstvedvej (Næstvedvej)
|
Kl. 05:09
|
|
Kl. 05:09
|
|
|
|
|
Elverhøjvej (Kalkerupvej)
|
Kl. 05:10
|
|
Kl. 05:10
|
|
|
|
|
Møllevej (Kalkerupvej)
|
Kl. 05:10
|
|
Kl. 05:10
|
|
|
|
|
Alfehøjvej (Kalkerupvej)
|
Kl. 05:11
|
|
Kl. 05:11
|
|
|
|
|
Glasværksvej (Kalkerupvej)
|
Kl. 05:12
|
|
Kl. 05:12
|
|
|
|
|
Holmegaardsvej (Glasværksvej)
|
Kl. 05:12
|
|
Kl. 05:12
|
|
|
|
|
Hyttemestervej (Glasværksvej)
|
Kl. 05:13
|
|
Kl. 05:13
|
|
|
|
|
|
Glasmagervej (Glasværksvej)
|
Kl. 05:14
|
|
Kl. 05:14
|
|
|
|
|
Holmegaard Værk (Glasværksvej)
|
Kl. 05:16
|
|
|
|
|
|