|
Ringsted St.
|
|
|
Kl. 23:31
|
|
Bus 680
|
|
|
Odinsvej (Næstvedvej)
|
Kl. 23:32
|
|
Kl. 23:32
|
|
|
|
|
Ahorn Allé (Næstvedvej)
|
Kl. 23:33
|
|
Kl. 23:33
|
|
|
|
|
Høm Møllevej (Næstvedvej)
|
Kl. 23:34
|
|
Kl. 23:34
|
|
|
|
|
Høm Byvej (Næstvedvej)
|
Kl. 23:36
|
|
Kl. 23:36
|
|
|
|
|
Ringsted Lilleskole (Næstvedvej)
|
Kl. 23:37
|
|
Kl. 23:37
|
|
|
|
|
Vetterslev (Næstvedvej)
|
Kl. 23:39
|
|
Kl. 23:39
|
|
|
|
|
Suså Landevej (Sandbyvej)
|
Kl. 23:40
|
|
Kl. 23:40
|
|
|
|
|
Sandby (Sandbyvej)
|
Kl. 23:42
|
|
Kl. 23:42
|
|
|
|
|
Glumsø, Realskolevej (Ringstedvej)
|
Kl. 23:47
|
|
Kl. 23:47
|
|
|
|
|
Glumsø St. (Stationsvej)
|
Kl. 23:48
|
|
Kl. 23:48
|
|
Bus 680
|
|
|
Glumsø, Stationsvej (Ringstedvej)
|
Kl. 23:48
|
|
Kl. 23:48
|
|
|
|
|
Østergårdsvej (Østergade)
|
Kl. 23:48
|
|
Kl. 23:48
|
|
|
|
|
Vink - Ravnstrup (Ravnstrupvej)
|
Kl. 23:53
|
|
Kl. 23:53
|
|
|
|
|
Susåskolen, Afd. Herlufmagle (Helgesvej)
|
Kl. 23:56
|
|
Kl. 23:56
|
|
|
|
|
Irisvænget (Helgesvej)
|
Kl. 23:56
|
|
Kl. 23:56
|
|
|
|
|
Fasanvænget (Helgesvej)
|
Kl. 23:57
|
|
Kl. 23:57
|
|
|
|
|
Stenagergårdsvej (Helgesvej)
|
Kl. 23:59
|
|
Kl. 23:59
|
|
|
|
|
Gelsted (Helgesvej)
|
Kl. 00:00
|
|
Kl. 00:00
|
|
|
|
|
Slettevej (Helgesvej)
|
Kl. 00:00
|
|
Kl. 00:00
|
|
|
|
|
Skolemarken (Helgesvej)
|
Kl. 00:00
|
|
Kl. 00:00
|
|
|
|
|
Helgesvej (Skåremosevej)
|
Kl. 00:01
|
|
Kl. 00:01
|
|
|
|
|
Køberupvej (Næstvedvej)
|
Kl. 00:01
|
|
Kl. 00:01
|
|
|
|
|
Stenskovvej (Ringstedgade)
|
Kl. 00:03
|
|
Kl. 00:03
|
|
|
|
|
Sorøvej (Ringstedgade)
|
Kl. 00:06
|
|
Kl. 00:06
|
|
|
|
|
Holsted Alle (Ringstedgade)
|
Kl. 00:07
|
|
Kl. 00:07
|
|
|
|
|
Rønnevej (Ringstedgade)
|
Kl. 00:08
|
|
Kl. 00:08
|
|
|
|
|
Skovbrynet (Ringstedgade)
|
Kl. 00:08
|
|
Kl. 00:08
|
|
|
|
|
Vinkelvej (Ringstedgade)
|
Kl. 00:09
|
|
Kl. 00:09
|
|
|
|
|
Herlufsvænge (Ringstedgade)
|
Kl. 00:10
|
|
Kl. 00:10
|
|
|
|
|
Næstved Sygehus (Ringstedgade)
|
Kl. 00:11
|
|
Kl. 00:11
|
|
|
|
|
Farimagsvej
|
Kl. 00:12
|
|
Kl. 00:12
|
|
|
|
|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 00:15
|
|
|
|
|
E
|