|
Frederikshavn St.
|
|
|
Kl. 22:07
|
|
Bus 73
|
C
|
|
Rådhuspladsen (Frederikshavn)
|
Kl. 22:08
|
|
Kl. 22:08
|
|
|
|
|
Rimmenstorvet (Parallelvej / Frederikshavn)
|
Kl. 22:09
|
|
Kl. 22:09
|
|
|
|
|
Visbergsgade (Søndergade / Frederikshavn)
|
Kl. 22:11
|
|
Kl. 22:11
|
|
|
|
|
Peter Møllers Gade (Søndergade / Frederikshavn)
|
Kl. 22:12
|
|
Kl. 22:12
|
|
|
|
|
Sofievej (Søndergade / Frederikshavn)
|
Kl. 22:13
|
|
Kl. 22:13
|
|
|
|
|
Bangsbostrand Kirke (Søndergade / Frederikshavn)
|
Kl. 22:15
|
|
Kl. 22:15
|
|
|
|
|
Viadukten (Søndergade / Frederikshavn)
|
Kl. 22:16
|
|
Kl. 22:16
|
|
|
|
|
Transportcenter Nord (E45 / Vangen / Fr.havn K.)
|
Kl. 22:19
|
|
Kl. 22:19
|
|
|
|
|
Letholtvej (Frederikshavnsvej / Frederiksh. Komm.)
|
Kl. 22:20
|
|
Kl. 22:20
|
|
|
|
|
Sulbæk (Frederikshavnsvej / Frederikshavn Komm.)
|
Kl. 22:21
|
|
Kl. 22:21
|
|
|
|
|
Svalereden (Frederikshavnsvej / Frederiksh. Komm.)
|
Kl. 22:22
|
|
Kl. 22:22
|
|
|
|
|
Hedebo (Frederikshavnsvej / Sæby)
|
Kl. 22:23
|
|
Kl. 22:23
|
|
|
|
|
Sæby Nord (Viking / Frederikshavnsvej / Sæby)
|
Kl. 22:24
|
|
Kl. 22:24
|
|
|
|
|
Meldahlsvej (Frederikshavnsvej / Sæby)
|
Kl. 22:25
|
|
Kl. 22:25
|
|
|
|
|
Sæby Søbad (Frederikshavnsvej / Sæby)
|
Kl. 22:25
|
|
Kl. 22:25
|
|
|
|
|
Krystaltorvet (Sæby)
|
Kl. 22:26
|
|
Kl. 22:26
|
|
|
|
|
Rosengyden (Solsbækvej / Sæby)
|
Kl. 22:27
|
|
Kl. 22:27
|
|
|
|
|
Ringparken (Sdr Ringvej / Sæby)
|
Kl. 22:28
|
|
Kl. 22:28
|
|
|
|
|
Sæby Busterminal
|
Kl. 22:32
|
|
Kl. 22:32
|
|
|
|
|
Rolykkevej (Sæbygårdvej / Sæby)
|
Kl. 22:32
|
|
Kl. 22:32
|
|
|
|
|
Kulturøen (Sæbygårdvej / Sæby)
|
Kl. 22:33
|
|
Kl. 22:33
|
|
|
|
|
Nordens Allé (Sæby / Aalborgvej / Fr.havn Komm.)
|
Kl. 22:34
|
|
Kl. 22:34
|
|
|
|
|
Knæverhedevej (Sæby / Aalborgvej / Fr.havn Komm.)
|
Kl. 22:35
|
|
Kl. 22:35
|
|
|
|
|
Volstrup gl. skole (Aalborgvej / Frederikshavn Km.
|
Kl. 22:38
|
|
Kl. 22:38
|
|
|
|
|
Røllenvej (Syvsten / Aalborgvej / Fr.havn Komm.)
|
Kl. 22:39
|
|
Kl. 22:39
|
|
|
|
|
Syvsten Kro (Aalborgvej / Frederikshavn Komm.)
|
Kl. 22:41
|
|
Kl. 22:41
|
|
|
|
|
Badskær (Ålborgvej / Frederikshavn Kommune)
|
Kl. 22:43
|
|
Kl. 22:43
|
|
|
|
|
Parkvej (Dybvad / Frederikshavn Kommune)
|
Kl. 22:45
|
|
Kl. 22:45
|
|
|
|
|
Anlægsvej (Dybvad / Aalborgvej / Fr.havn Komm.)
|
Kl. 22:47
|
|
Kl. 22:47
|
|
|
|
|
Markedsvej (Ålborgvej / Dybvad)
|
Kl. 22:47
|
|
Kl. 22:47
|
|
|
|
|
V. Idskov (Brønderslev Kommune)
|
Kl. 22:49
|
|
Kl. 22:49
|
|
|
|
|
Flauenskjold Nord (Brønderslev Kommune)
|
Kl. 22:51
|
|
Kl. 22:51
|
|
|
|
|
Meyersvej (Flauenskjold / Brønderslev Kommune)
|
Kl. 22:53
|
|
Kl. 22:53
|
|
|
|
|
Ingeborg Skeels Vej (Ålborgvej / Flauenskjold)
|
Kl. 22:53
|
|
Kl. 22:53
|
|
|
|
|
Støberivej (Flauenskjold / Brønderslev Kommune)
|
Kl. 22:54
|
|
Kl. 22:54
|
|
|
|
|
Nørholtvej (Aalborgvej / Brønderslev Kommune)
|
Kl. 22:55
|
|
Kl. 22:55
|
|
|
|
|
Flauenskjold Vandværk (Aalborgvej)
|
Kl. 22:56
|
|
Kl. 22:56
|
|
|
|
|
Dannerhøj (Brønderslev Kommune)
|
Kl. 22:58
|
|
Kl. 22:58
|
|
|
|
|
Jyske Ås rundkørsel (Aalborgvej / Brønderslev Km.)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
|
Landvadhøj (Aalborgvej / Brønderslev Kommune)
|
Kl. 23:01
|
|
Kl. 23:01
|
|
|
|
|
Møllegade (Hjallerup)
|
Kl. 23:06
|
|
Kl. 23:06
|
|
|
|
|
Hjallerup Busterminal
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
|
Christiansvej (Hjallerup)
|
Kl. 23:09
|
|
Kl. 23:09
|
|
|
|
|
Hegelystien (Søndergade / Hjallerup)
|
Kl. 23:09
|
|
Kl. 23:09
|
|
|
|
|
Kinnerup (Vodskovvej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 23:15
|
|
Kl. 23:15
|
|
|
|
|
Kinnerupgård (Vodskovvej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 23:15
|
|
Kl. 23:15
|
|
|
|
|
Attrupvej (Vodskovvej / Vodskov)
|
Kl. 23:16
|
|
Kl. 23:16
|
|
|
|
|
Hüttel-Sørensens Vej (Vodskovvej)
|
Kl. 23:17
|
|
Kl. 23:17
|
|
|
|
|
Vodskov Bolighus (Vodskovvej / Vodskov)
|
Kl. 23:17
|
|
Kl. 23:17
|
|
|
|
|
Flyet (Vodskovvej / Vodskov)
|
Kl. 23:18
|
|
Kl. 23:18
|
|
|
|
|
Møllebyggervej (Vodskov / Aalborg Kommune)
|
Kl. 23:19
|
|
Kl. 23:19
|
|
|
|
|
Vodskov Brugs (Vodskovvej / Vodskov)
|
Kl. 23:20
|
|
Kl. 23:20
|
|
|
|
|
Kvickly (Loftbrovej / Nørresundby)
|
Kl. 23:23
|
|
Kl. 23:23
|
|
|
|
|
Bøgildsmindevej (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 23:23
|
|
Kl. 23:23
|
|
|
|
|
Virkelyst (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 23:25
|
|
Kl. 23:25
|
|
|
|
|
Ø. Fælledvej (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 23:26
|
|
Kl. 23:26
|
|
|
|
|
Nr. Uttrup Kirke (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 23:27
|
|
Kl. 23:27
|
|
|
|
|
Nr. Uttrup Torv (Hjørringvej / Nørresundby)
|
Kl. 23:28
|
|
Kl. 23:28
|
|
|
|
|
Lerumbakken (Østergade / Nørresundby)
|
Kl. 23:30
|
|
Kl. 23:30
|
|
|
|
|
Østerbrogade (Nørresundby)
|
Kl. 23:33
|
|
Kl. 23:33
|
|
|
|
|
Vesterbro (Aalborg)
|
Kl. 23:36
|
|
Kl. 23:36
|
|
|
|
|
Prinsensgade (Aalborg)
|
Kl. 23:38
|
|
Kl. 23:38
|
|
|
|
|
Aalborg St. (Område C / Regionalbus)
|
Kl. 23:41
|
|
|
|
|
C2
|