|
Nørreport St. (Nørre Voldgade)
|
|
|
Kl. 19:13
|
|
Bus 350S
|
|
|
Nørre Farimagsgade (Frederiksborggade)
|
Kl. 19:14
|
|
Kl. 19:14
|
|
|
|
|
Elmegade (Nørrebrogade)
|
Kl. 19:16
|
|
Kl. 19:16
|
|
|
|
|
Nørrebros Runddel St. (Nørrebrogade)
|
Kl. 19:19
|
|
Kl. 19:19
|
|
|
|
|
Nørrebro St. (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:23
|
|
Kl. 19:23
|
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:26
|
|
Kl. 19:26
|
|
|
|
|
Bellahøj (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:27
|
|
Kl. 19:27
|
|
|
|
|
Brønshøj Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:29
|
|
Kl. 19:29
|
|
|
|
|
Veksøvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:31
|
|
Kl. 19:31
|
|
|
|
|
Husumvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:33
|
|
Kl. 19:33
|
|
|
|
|
Husum Torv (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:34
|
|
Kl. 19:34
|
|
|
|
|
Åfløjen (Frederikssundsvej)
|
Kl. 19:35
|
|
Kl. 19:35
|
|
|
|
|
Elverhøjen (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 19:38
|
|
Kl. 19:38
|
|
|
|
|
Herlev Bymidte (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 19:39
|
|
Kl. 19:39
|
|
|
|
|
Marielundvej (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 19:40
|
|
Kl. 19:40
|
|
|
|
|
Virkeholm (Herlev Hovedgade)
|
Kl. 19:41
|
|
Kl. 19:41
|
|
|
|
|
Torvevej (Skovlunde Byvej)
|
Kl. 19:42
|
|
Kl. 19:42
|
|
|
|
|
DTU Ballerup Campus (Lautrupvang)
|
Kl. 19:45
|
|
Kl. 19:45
|
|
|
|
|
Ballerup, Borupvang (Lautrupparken)
|
Kl. 19:46
|
|
Kl. 19:46
|
|
|
|
|
Malmparken St. (Malmparken)
|
Kl. 19:48
|
|
Kl. 19:48
|
|
|
|
|
Tempovej (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 19:51
|
|
Kl. 19:51
|
|
|
|
|
Ring 4 (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 19:52
|
|
Kl. 19:52
|
|
|
|
|
Psykiatrisk Center Ballerup (Hold-an Vej)
|
Kl. 19:54
|
|
Kl. 19:54
|
|
|
|
|
|
Ballerup St. (Banegårdspladsen)
|
Kl. 19:57
|
|
|
|
|
B
|