|
Kirke Hyllinge (Bygaden)
|
|
|
Kl. 09:01
|
|
Bus 219
|
|
Hyllingeparken (Bygaden)
|
Kl. 09:01
|
|
Kl. 09:01
|
|
|
|
Hvidtjørneallé (Ammershøjvej)
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:02
|
|
|
|
Hyldebærhaven (Ammershøjvej)
|
Kl. 09:02
|
|
Kl. 09:02
|
|
|
|
Kyndeløse, Kyndeløsevej (Sydmarksvej)
|
Kl. 09:04
|
|
Kl. 09:04
|
|
|
|
Kyndeløse, Sydmarksvej (Sydmarksvej)
|
Kl. 09:06
|
|
Kl. 09:06
|
|
|
|
Stærevænget (Sydmarksvej)
|
Kl. 09:09
|
|
Kl. 09:09
|
|
|
|
Sydmarksvej ved Møllehøjvej (Møllehøjvej)
|
Kl. 09:10
|
|
Kl. 09:10
|
|
|
|
Møllehøjvej (Vestre Digevej)
|
Kl. 09:10
|
|
Kl. 09:10
|
|
|
|
Nørrevang (Ejbybrovej)
|
Kl. 09:11
|
|
Kl. 09:11
|
|
|
|
Åhusene (Åvej)
|
Kl. 09:12
|
|
Kl. 09:12
|
|
|
|
Ejby Strand, Åvej (Ejby Havnevej)
|
Kl. 09:13
|
|
Kl. 09:13
|
|
|
|
Bigårdsvej (Ejby Havnevej)
|
Kl. 09:13
|
|
Kl. 09:13
|
|
|
|
Ilsøvej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 09:14
|
|
Kl. 09:14
|
|
|
|
Christian Hansens Vej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 09:15
|
|
Kl. 09:15
|
|
|
|
Egevej (Ejby Strandvej)
|
Kl. 09:16
|
|
Kl. 09:16
|
|
|
|
Langtvedkrydset (Elverdamsvej)
|
Kl. 09:18
|
|
Kl. 09:18
|
|
|
|
Englerup (Elverdamsvej)
|
Kl. 09:20
|
|
Kl. 09:20
|
|
|
|
Vintre Mølle (Ordrupvej)
|
Kl. 09:21
|
|
Kl. 09:21
|
|
|
|
Møllegårdsvej (Ordrupvej)
|
Kl. 09:21
|
|
Kl. 09:21
|
|
|
|
Skolevang (Englerupvej)
|
Kl. 09:22
|
|
Kl. 09:22
|
|
|
|
Kirke Sonnerup,Ved Kirken (Englerupvej)
|
Kl. 09:23
|
|
Kl. 09:23
|
|
|
|
Dyvelslyst
|
Kl. 09:25
|
|
Kl. 09:25
|
|
|
|
Vester Såby (Blakledsvej)
|
Kl. 09:27
|
|
Kl. 09:27
|
|
|
|
Liljevej (Blakledsvej)
|
Kl. 09:28
|
|
Kl. 09:28
|
|
|
|
Nørre Hvalsø (Holbækvej)
|
Kl. 09:32
|
|
Kl. 09:32
|
|
|
|
Rådhuset i Hvalsø (Møllebjergvej)
|
Kl. 09:33
|
|
Kl. 09:33
|
|
|
|
Pileager (Tolskovvej)
|
Kl. 09:33
|
|
Kl. 09:33
|
|
|
|
Hvalsø St.
|
Kl. 09:35
|
|
|
|
|