|
Glostrup St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 18:22
|
|
Bus 141
|
|
Skolevej (Hovedvejen)
|
Kl. 18:24
|
|
Kl. 18:24
|
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 18:24
|
|
Kl. 18:24
|
|
|
|
Springholm (Stadionvej)
|
Kl. 18:27
|
|
Kl. 18:27
|
|
|
|
Stadionvej (Sportsvej)
|
Kl. 18:28
|
|
Kl. 18:28
|
|
|
|
Leddet (Sportsvej)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
Kindebjergvej (Sportsvej)
|
Kl. 18:29
|
|
Kl. 18:29
|
|
|
|
Elmehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 18:30
|
|
Kl. 18:30
|
|
|
|
Pilehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 18:30
|
|
Kl. 18:30
|
|
|
|
Trippendalscentret (Trippendalsvej)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
Herstedøster Skole (Trippendalsvej)
|
Kl. 18:31
|
|
Kl. 18:31
|
|
|
|
Roholmparken (Trippendalsvej)
|
Kl. 18:32
|
|
Kl. 18:32
|
|
|
|
Falkehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 18:33
|
|
Kl. 18:33
|
|
|
|
Tranehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 18:34
|
|
Kl. 18:34
|
|
|
|
Vegavænget (Kærmosevej)
|
Kl. 18:35
|
|
Kl. 18:35
|
|
|
|
Hyldespjældet, Storetorv (Damgårdsvej)
|
Kl. 18:37
|
|
Kl. 18:37
|
|
|
|
Borgager (Egelundsvej)
|
Kl. 18:38
|
|
Kl. 18:38
|
|
|
|
Egelundsskolen (Egelundsvej)
|
Kl. 18:39
|
|
Kl. 18:39
|
|
|
|
Hvedens Kvarter (Egelundsvej)
|
Kl. 18:40
|
|
Kl. 18:40
|
|
|
|
Kløverens Kvarter (Egelundsvej)
|
Kl. 18:41
|
|
Kl. 18:41
|
|
|
|
Kastanjens Kvarter (Egelundsvej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Toftekærhallen (Egelundsvej)
|
Kl. 18:42
|
|
Kl. 18:42
|
|
|
|
Nyvej (Vridsløsevej)
|
Kl. 18:44
|
|
Kl. 18:44
|
|
|
|
Hjulets Kvarter (Kongsholm Allé)
|
Kl. 18:45
|
|
Kl. 18:45
|
|
|
|
Faklens Kvarter (Kongsholm Allé)
|
Kl. 18:47
|
|
Kl. 18:47
|
|
|
|
Liljens Kvarter (Kongsholm Allé)
|
Kl. 18:48
|
|
Kl. 18:48
|
|
|
|
|
Nordmarks Allé (Albertslundvej)
|
Kl. 18:49
|
|
Kl. 18:49
|
|
|
|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
|