|
Roskilde St., Sygehuset (Ny Østergade)
|
|
|
Kl. 17:09
|
|
Bus 220
|
|
Ro's Torv (Københavnsvej)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Bytoften (Byageren)
|
Kl. 17:12
|
|
Kl. 17:12
|
|
|
|
Klosterengen (Ternevej)
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Ternehaven (Ternevej)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Solvænget (Ternevej)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Hejrevej (Præstemarksvej)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Præstemarksvej (Østbyvej)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Østre Ringvej (Trekroner Allé)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Trekroner St. (Trekroner Centervej)
|
Kl. 17:22
|
|
Kl. 17:22
|
|
|
|
RUC Syd (Universitetsvej)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Korallen, kollegium (Universitetsvej)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Universitetsvej (Aboretvej)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Langehøjen (Trekroner Parkvej)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Stormandshøjen (Trekroner Parkvej)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
|
Trekroner Øst (Trekroner Parkvej)
|
Kl. 17:30
|
|
|
|
|