|
Køge St. (Ivar Huitfeldtsvej)
|
|
|
Kl. 20:14
|
|
Bus 102A
|
|
Fændediget (Bag Haverne)
|
Kl. 20:15
|
|
Kl. 20:15
|
|
|
|
Blegdammen (Søndre Allé)
|
Kl. 20:15
|
|
Kl. 20:15
|
|
|
|
Sandmarksbo (Søndre Allé)
|
Kl. 20:16
|
|
Kl. 20:16
|
|
|
|
Skovparken (Søndre Allé)
|
Kl. 20:16
|
|
Kl. 20:16
|
|
|
|
Primulavej (Vordingborgvej)
|
Kl. 20:18
|
|
Kl. 20:18
|
|
|
|
Hastrupvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 20:19
|
|
Kl. 20:19
|
|
|
|
Plougsvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 20:19
|
|
Kl. 20:19
|
|
|
|
Boskovcentret (Vordingborgvej)
|
Kl. 20:20
|
|
Kl. 20:20
|
|
|
|
Gl. Hastrupvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 20:22
|
|
Kl. 20:22
|
|
|
|
Solvangsvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 20:23
|
|
Kl. 20:23
|
|
|
|
Svansbjergvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 20:24
|
|
Kl. 20:24
|
|
|
|
Herfølge Skole (Billesborgvej)
|
Kl. 20:26
|
|
Kl. 20:26
|
|
|
|
Billesborgvej (Tessebøllevej)
|
Kl. 20:26
|
|
Kl. 20:26
|
|
|
|
Tinggården (Tessebøllevej)
|
Kl. 20:27
|
|
Kl. 20:27
|
|
|
|
Østertorp (Tessebøllevej)
|
Kl. 20:28
|
|
Kl. 20:28
|
|
|
|
Møllebækvej (Tessebøllevej)
|
Kl. 20:28
|
|
Kl. 20:28
|
|
|
|
Hejrebanken (Tessebøllevej)
|
Kl. 20:29
|
|
Kl. 20:29
|
|
|
|
Vagtelvej, ved Holmebækskolen (Holmebækvej)
|
Kl. 20:31
|
|
Kl. 20:31
|
|
|
|
Holmebækskolen (Hestehavevej)
|
Kl. 20:32
|
|
Kl. 20:32
|
|
Bus 102A
|
|
Præstebanken (Hestehavevej)
|
Kl. 20:32
|
|
Kl. 20:32
|
|
|
|
Nonnebanken (Hestehavevej)
|
Kl. 20:33
|
|
Kl. 20:33
|
|
|
|
Vestertorp (Møllebækvej)
|
Kl. 20:34
|
|
Kl. 20:34
|
|
|
|
Østertorp (Tessebøllevej)
|
Kl. 20:35
|
|
Kl. 20:35
|
|
|
|
Tinggården (Tessebøllevej)
|
Kl. 20:36
|
|
Kl. 20:36
|
|
|
|
Billesborgvej (Tessebøllevej)
|
Kl. 20:37
|
|
Kl. 20:37
|
|
|
|
Herfølge Skole (Billesborgvej)
|
Kl. 20:38
|
|
Kl. 20:38
|
|
|
|
Svansbjergvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 20:39
|
|
Kl. 20:39
|
|
|
|
Solvangsvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 20:41
|
|
Kl. 20:41
|
|
|
|
Gl. Hastrupvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 20:42
|
|
Kl. 20:42
|
|
|
|
Boskovcentret (Vordingborgvej)
|
Kl. 20:44
|
|
Kl. 20:44
|
|
|
|
Plougsvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 20:45
|
|
Kl. 20:45
|
|
|
|
Hastrupvej (Vordingborgvej)
|
Kl. 20:46
|
|
Kl. 20:46
|
|
|
|
Primulavej (Vordingborgvej)
|
Kl. 20:47
|
|
Kl. 20:47
|
|
|
|
Skovparken (Søndre Allé)
|
Kl. 20:48
|
|
Kl. 20:48
|
|
|
|
Sandmarksbo (Søndre Allé)
|
Kl. 20:49
|
|
Kl. 20:49
|
|
|
|
Blegdammen (Søndre Allé)
|
Kl. 20:50
|
|
Kl. 20:50
|
|
|
|
Fændediget (Bag Haverne)
|
Kl. 20:50
|
|
Kl. 20:50
|
|
|
|
|
Køge St.
|
Kl. 20:52
|
|
|
|
|