|
Osted, Tjørneallé (Alfarvejen)
|
|
|
Kl. 12:33
|
|
Bus 207
|
|
Åholmvej (Alfarvejen)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Søndertoften (Alfarvejen)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Fugletoften
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
Osted Kirke (Byvejen)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Baunehøj (Byvejen)
|
Kl. 12:37
|
|
Kl. 12:37
|
|
|
|
Allerslev Kirke (Lejrevej)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Lejre Rådhus, Allerslev (Lejrevej)
|
Kl. 12:43
|
|
Kl. 12:43
|
|
|
|
Lejre St.
|
Kl. 12:45
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Stationsvej (Blæsenborgvej)
|
Kl. 12:51
|
|
Kl. 12:51
|
|
|
|
Gl. Lejre (Orehøjvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Skullebjerg (Orehøjvej)
|
Kl. 12:58
|
|
Kl. 12:58
|
|
|
|
Gevninge, Brugsen (Gevninge Bygade)
|
Kl. 12:59
|
|
Kl. 12:59
|
|
|
|
Dalager (Gevninge Bygade)
|
Kl. 12:59
|
|
Kl. 12:59
|
|
|
|
Nødager (Dalager)
|
Kl. 12:59
|
|
Kl. 12:59
|
|
|
|
Bausager (Dalager)
|
Kl. 12:59
|
|
Kl. 12:59
|
|
|
|
Fjordager (Vestvejen)
|
Kl. 13:00
|
|
Kl. 13:00
|
|
|
|
Oldvejsparken (Oldvejen)
|
Kl. 13:01
|
|
Kl. 13:01
|
|
|
|
Trællerupskolen
|
Kl. 13:03
|
|
Kl. 13:03
|
|
|
|
Herslev Kirke (Herslev Bygade)
|
Kl. 13:08
|
|
Kl. 13:08
|
|
|
|
Kattinge Bygade (Kattingevej)
|
Kl. 13:11
|
|
Kl. 13:11
|
|
|
|
Kattinge Værk (Boserupvej)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Boserup (Boserupvej)
|
Kl. 13:16
|
|
Kl. 13:16
|
|
|
|
Kongemarken (Boserupvej)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
Sorte Sti (Boserupvej)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
Bistrup Alle (Boserupvej)
|
Kl. 13:18
|
|
Kl. 13:18
|
|
|
|
Vesthospitalet (Søndre Alle)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Østhospitalet Nord (Bistrup Allé)
|
Kl. 13:22
|
|
Kl. 13:22
|
|
|
|
Østhospitalet (Bistrup Allé)
|
Kl. 13:23
|
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
Eleonoravej (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 13:24
|
|
Kl. 13:24
|
|
|
|
Asylgade (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Bygvænget (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Duebrødrevej (Byvolden)
|
Kl. 13:28
|
|
Kl. 13:28
|
|
|
|
|
Roskilde St.
|
Kl. 13:31
|
|
|
|
|