|
Hellerup St.
|
|
|
Kl. 14:13
|
|
Bus 21
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 14:17
|
|
Kl. 14:17
|
|
|
|
Rygårds Allé (Tuborgvej)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Ellehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Hulgårdsvej)
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Limfjordsvej (Rebildvej)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 14:43
|
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Ålholmvej)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Ålholm Plads (Roskildevej)
|
Kl. 14:46
|
|
Kl. 14:46
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 14:47
|
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
|
Hvidovrevej (Randrupvej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 14:52
|
|
Kl. 14:52
|
|
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 14:54
|
|
Kl. 14:54
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 14:56
|
|
|
|
|