|
Roskilde St.
|
|
|
Kl. 00:20
|
|
Bus 207
|
|
Duebrødrevej (Byvolden)
|
Kl. 00:22
|
|
Kl. 00:22
|
|
|
|
Bygvænget (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 00:23
|
|
Kl. 00:23
|
|
|
|
Asylgade (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 00:24
|
|
Kl. 00:24
|
|
|
|
Eleonoravej (Sankt Hans Gade)
|
Kl. 00:25
|
|
Kl. 00:25
|
|
|
|
Østhospitalet (Bistrup Allé)
|
Kl. 00:25
|
|
Kl. 00:25
|
|
|
|
Østhospitalet Nord (Bistrup Allé)
|
Kl. 00:26
|
|
Kl. 00:26
|
|
|
|
Vesthospitalet (Søndre Alle)
|
Kl. 00:28
|
|
Kl. 00:28
|
|
|
|
Bistrup Alle (Boserupvej)
|
Kl. 00:29
|
|
Kl. 00:29
|
|
|
|
Sorte Sti (Boserupvej)
|
Kl. 00:29
|
|
Kl. 00:29
|
|
|
|
Kongemarken (Boserupvej)
|
Kl. 00:30
|
|
Kl. 00:30
|
|
|
|
Boserup (Boserupvej)
|
Kl. 00:32
|
|
Kl. 00:32
|
|
|
|
Kattinge Værk (Boserupvej)
|
Kl. 00:33
|
|
Kl. 00:33
|
|
|
|
Kattinge Bygade (Kattingevej)
|
Kl. 00:36
|
|
Kl. 00:36
|
|
|
|
Herslev Kirke (Herslev Bygade)
|
Kl. 00:39
|
|
Kl. 00:39
|
|
|
|
Trællerupskolen
|
Kl. 00:43
|
|
Kl. 00:43
|
|
|
|
Oldvejsparken (Oldvejen)
|
Kl. 00:46
|
|
Kl. 00:46
|
|
|
|
Fjordager (Vestvejen)
|
Kl. 00:47
|
|
Kl. 00:47
|
|
|
|
Bausager (Dalager)
|
Kl. 00:48
|
|
Kl. 00:48
|
|
|
|
Nødager (Dalager)
|
Kl. 00:48
|
|
Kl. 00:48
|
|
|
|
Gevninge Bygade (Dalager)
|
Kl. 00:48
|
|
Kl. 00:48
|
|
|
|
Gevninge, Forsamlingshus (Lindenborgvej)
|
Kl. 00:50
|
|
Kl. 00:50
|
|
|
|
Skullebjerg (Orehøjvej)
|
Kl. 00:50
|
|
Kl. 00:50
|
|
|
|
Gl. Lejre (Orehøjvej)
|
Kl. 00:55
|
|
Kl. 00:55
|
|
|
|
Stationsvej (Blæsenborgvej)
|
Kl. 00:58
|
|
Kl. 00:58
|
|
|
|
Lejre St.
|
Kl. 00:59
|
|
Kl. 01:05
|
|
|
|
Lejre Rådhus, Allerslev (Lejrevej)
|
Kl. 01:06
|
|
Kl. 01:06
|
|
|
|
Allerslev kirke (Lejrevej)
|
Kl. 01:06
|
|
Kl. 01:06
|
|
|
|
Baunehøj (Byvejen)
|
Kl. 01:12
|
|
Kl. 01:12
|
|
|
|
Osted Kirke (Byvejen)
|
Kl. 01:13
|
|
Kl. 01:13
|
|
|
|
Fugletoften (Alfarvejen)
|
Kl. 01:14
|
|
Kl. 01:14
|
|
|
|
Søndertoften (Alfarvejen)
|
Kl. 01:15
|
|
Kl. 01:15
|
|
|
|
Åholmvej (Alfarvejen)
|
Kl. 01:15
|
|
Kl. 01:15
|
|
|
|
|
Osted, Tjørneallé (Alfarvejen)
|
Kl. 01:17
|
|
|
|
|