Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
CPH Lufthavn | Kl. 22:26 | IC 71489 | ||||
Tårnby St. | ||||||
Ørestad St. | ||||||
København H | Kl. 22:39 | Kl. 22:49 | ||||
Valby St. | Kl. 22:53 | Kl. 22:54 | ||||
Glostrup St. | ||||||
Høje Taastrup St. | Kl. 23:04 | Kl. 23:05 | ||||
Hedehusene St. | ||||||
Trekroner St. | ||||||
Roskilde St. | Kl. 23:12 | Kl. 23:14 | ||||
Viby Sjælland St. | ||||||
Borup St. | ||||||
Ringsted St. | Kl. 23:38 | Kl. 23:40 | ||||
Sorø St. | Kl. 23:47 | Kl. 23:48 | ||||
Slagelse St. | Kl. 23:56 | Kl. 23:58 | ||||
Korsør St. | Kl. 00:05 | Kl. 00:06 | ||||
Nyborg St. | Kl. 00:18 | Kl. 00:19 | ||||
Langeskov St. | Kl. 00:27 | Kl. 00:28 | ||||
Odense St. | Kl. 00:35 | Kl. 00:37 | ||||
Holmstrup St. | ||||||
Tommerup St. | ||||||
Skalbjerg St. | ||||||
Bred St. | ||||||
Aarup St. | ||||||
Gelsted St. | ||||||
Ejby St. | ||||||
Nørre Aaby St. | ||||||
Kauslunde St. | ||||||
Middelfart St. | Kl. 00:59 | ca. 00:00 | Kl. 01:00 | ca. 00:00 | ||
Fredericia St. | Kl. 01:08 | ca. 00:00 | Kl. 01:13 | ca. 00:00 | ||
Børkop St. | ||||||
Brejning St. | ||||||
Vejle St. | Kl. 01:26 | ca. 00:00 | Kl. 01:28 | ca. 00:00 | ||
Hedensted St. | ||||||
Horsens St. | Kl. 01:42 | ca. 00:00 | Kl. 01:44 | ca. 00:00 | ||
Skanderborg St. | Kl. 01:58 | ca. 00:00 | Kl. 01:59 | ca. 00:00 | ||
Hørning St. | ||||||
Viby Jylland St. | ||||||
Aarhus H | Kl. 02:12 | ca. 00:00 |