|
Slangerup Rutebilstation
|
|
|
Kl. 14:27
|
|
Bus 337
|
|
Kannikestræde (Kongensgade)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Solgården Plejehjem (Kongensgade)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Lystrupvej (Kongensgade)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Bakkebo (Lystrupvej)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Industrivej (Lystrupvej)
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
Slangerup Overdrev (Lystrupvej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Lystrup Skov (Lystrupvej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Skovly (Lystrupvej)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Lystrup, Søvej (Lystrupvej)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Uvelse Have (Gørløsevej)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
Uvelse (Gørløsevej)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Kongstedvænge (Uvelse Byvej)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Tilsbækgård (Enghaven)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
Hanebjergvej (Uvelsevej)
|
Kl. 14:43
|
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
Nørre Herlev, Strædet (Bygaden)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Dønnegårdsvej (Bygaden)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
Nørre Herlev, Lyngevej (Brødeskovvej)
|
Kl. 14:47
|
|
Kl. 14:47
|
|
|
|
Hanebjerg Skole, Brødeskov (Brødeskovvej)
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
Skovkrogen (Brødeskovvej)
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
Blismosen (Brødeskovvej)
|
Kl. 14:50
|
|
Kl. 14:50
|
|
|
|
Hammersholt Byvej (Brødeskovvej)
|
Kl. 14:52
|
|
Kl. 14:52
|
|
|
|
Hillerød Lille Skole (Brødeskovvej)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Brødeskovvej (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:54
|
|
Kl. 14:54
|
|
|
|
Slettebjerget (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:56
|
|
Kl. 14:56
|
|
|
|
Hulvejen (Gl. Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:57
|
|
Kl. 14:57
|
|
|
|
Engsvinget (Funkevej)
|
Kl. 15:01
|
|
Kl. 15:01
|
|
|
|
Jagtvej (Hammersholtvej)
|
Kl. 15:02
|
|
Kl. 15:02
|
|
|
|
Sødalen (Hammersholtvej)
|
Kl. 15:02
|
|
Kl. 15:02
|
|
|
|
|
Hillerød St.
|
Kl. 15:04
|
|
|
|
|