|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 16:50
|
|
Bus 312
|
|
Kastanie Allé (Roskildevej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Skelvej (Roskildevej)
|
Kl. 16:51
|
|
Kl. 16:51
|
|
|
|
Sundbyvej (Roskildevej)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Stagetornsvej (Roskildevej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Korshøj (Roskildevej)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Pedersholm (Roskildevej)
|
Kl. 16:56
|
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
Søndervang (Roskildevej)
|
Kl. 16:56
|
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
Gartnervænget
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
Gl. Slangerupvej (Dalvejen)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Vinge St. (Dalvejen)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Mekongvej (Dalvejen)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Snostrup (Snostrupvej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Morbærvænget (Snostrupvej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Store Rørbæk (St. Rørbækvej)
|
Kl. 17:05
|
|
Kl. 17:05
|
|
|
|
Svestrupvej (Udlejrevej)
|
Kl. 17:07
|
|
Kl. 17:07
|
|
|
|
Søholmvej (Udlejrevej)
|
Kl. 17:09
|
|
Kl. 17:09
|
|
|
|
Lærkevej (Udlejrevej)
|
Kl. 17:10
|
|
Kl. 17:10
|
|
|
|
Karmstensvej (Udlejrevej)
|
Kl. 17:11
|
|
Kl. 17:11
|
|
|
|
Hans Erik Nielsens Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 17:13
|
|
Kl. 17:13
|
|
|
|
Ølstykke St.
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Østervej (Ny Toftegårdsvej)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Ring Nord (Ny Toftegårdsvej)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Søhøjskolen (Ring Nord)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Løven (Hampelandsvej)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Københavnsvej (Ny Toftegårdsvej)
|
Kl. 17:22
|
|
Kl. 17:22
|
|
|
|
Ølstykke Kirke (Københavnsvej)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Kildegårdsvej (Dronning Dagmars Vej)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Skjoldsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Roarsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Stengårdsskolen (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Fyrkatvej (Ring Syd)
|
Kl. 17:28
|
|
Kl. 17:28
|
|
|
|
Vermundsvej (Garbogårds Allé)
|
Kl. 17:29
|
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
|
Gulnarevej (Garbogårds Allé)
|
Kl. 17:30
|
|
Kl. 17:30
|
|
|
|
Stenløse St. (H P Hansensvej)
|
Kl. 17:32
|
|
|
|
|