|
Holte St.
|
|
|
Kl. 07:01
|
|
Bus 193
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 07:01
|
|
Kl. 07:01
|
|
|
|
Pile Allé (Øverødvej)
|
Kl. 07:02
|
|
Kl. 07:02
|
|
|
|
Vestre Paradisvej (Øverødvej)
|
Kl. 07:03
|
|
Kl. 07:03
|
|
|
|
Søbakkevej (Øverødvej)
|
Kl. 07:04
|
|
Kl. 07:04
|
|
|
|
Borgmester Schneiders Vej (Øverødvej)
|
Kl. 07:05
|
|
Kl. 07:05
|
|
|
|
Sydskrænten, Havarthigaarden (Øverødvej)
|
Kl. 07:05
|
|
Kl. 07:05
|
|
|
|
HF Solpletten (Øverødvej)
|
Kl. 07:06
|
|
Kl. 07:06
|
|
|
|
Gl. Øverødvej (Øverødvej)
|
Kl. 07:07
|
|
Kl. 07:07
|
|
|
|
Gammel Holtegaard (Attemosevej)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
Pilekæret (Egebækvej)
|
Kl. 07:09
|
|
Kl. 07:09
|
|
|
|
Kikhanebakken (Egebækvej)
|
Kl. 07:10
|
|
Kl. 07:10
|
|
|
|
Mariehøjvej (Egebækvej)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
Egebækvej (Malmbergsvej)
|
Kl. 07:11
|
|
Kl. 07:11
|
|
|
|
Sti til Buskhøjvej (Malmbergsvej)
|
Kl. 07:12
|
|
Kl. 07:12
|
|
|
|
Schuncks Plads (Malmbergsvej)
|
Kl. 07:12
|
|
Kl. 07:12
|
|
|
|
Malmbergsvej (Langhaven)
|
Kl. 07:13
|
|
Kl. 07:13
|
|
|
|
Trørødskolen (Kohavevej)
|
Kl. 07:14
|
|
Kl. 07:14
|
|
|
|
Ellekrogen (Kohavevej)
|
Kl. 07:15
|
|
Kl. 07:15
|
|
|
|
Viekær (Kohavevej)
|
Kl. 07:15
|
|
Kl. 07:15
|
|
|
|
Trørød Torv (Trørødvej)
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:17
|
|
|
|
Holmebjerg (Krogholmgårdsvej)
|
Kl. 07:17
|
|
Kl. 07:17
|
|
|
|
Vietoften (Krogholmgårdsvej)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
Nyvangledet (Krogholmgårdsvej)
|
Kl. 07:18
|
|
Kl. 07:18
|
|
|
|
Gøngehusvej (Langhaven)
|
Kl. 07:19
|
|
Kl. 07:19
|
|
|
|
Bueager (Gøngehusvej)
|
Kl. 07:20
|
|
Kl. 07:20
|
|
|
|
Gøngetoften (Gøngehusvej)
|
Kl. 07:21
|
|
Kl. 07:21
|
|
|
|
|
Henriksholms Allé (Gøngehusvej)
|
Kl. 07:22
|
|
Kl. 07:22
|
|
|
|
Vedbæk St.
|
Kl. 07:24
|
|
|
|
|