|
Hvalsø St.
|
|
|
Kl. 09:41
|
|
Bus 215
|
|
Hvalsø Skole (Søvej)
|
Kl. 09:41
|
|
Kl. 09:41
|
|
|
|
Elmevej (Roskildevej)
|
Kl. 09:42
|
|
Kl. 09:42
|
|
|
|
Kløvermarken (Roskildevej)
|
Kl. 09:42
|
|
Kl. 09:42
|
|
|
|
Skov Hastrup (Skov Hastrupvej)
|
Kl. 09:46
|
|
Kl. 09:46
|
|
|
|
Særløse (Særløsevej)
|
Kl. 09:48
|
|
Kl. 09:48
|
|
|
|
Vernersminde (Orupvej)
|
Kl. 09:49
|
|
Kl. 09:49
|
|
|
|
Avnstrup (Avnstrupvej)
|
Kl. 09:55
|
|
Kl. 09:55
|
|
|
|
Avnstrupvej
|
Kl. 09:56
|
|
Kl. 09:56
|
|
|
|
Ny Tolstrup (Tolstrupvej)
|
Kl. 09:56
|
|
Kl. 09:56
|
|
|
|
Atterupvej, ved vandværk (Tolstrupvej)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Tolstrupgård (Tolstrupvej)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Lindeskovvej (Tolstrupvej)
|
Kl. 10:00
|
|
Kl. 10:00
|
|
|
|
Tolstrupvej (Hovedvejen)
|
Kl. 10:00
|
|
Kl. 10:00
|
|
|
|
Jonstrupvej (Hovedvejen)
|
Kl. 10:01
|
|
Kl. 10:01
|
|
|
|
Mannerupvej (Hovedvejen)
|
Kl. 10:02
|
|
Kl. 10:02
|
|
|
|
Kirkebjerg (Hovedvejen)
|
Kl. 10:03
|
|
Kl. 10:03
|
|
|
|
Alfarvejen (Hovedvejen)
|
Kl. 10:04
|
|
Kl. 10:04
|
|
|
|
Ostedhallen (Hovedvejen)
|
Kl. 10:05
|
|
Kl. 10:05
|
|
|
|
Byvejen (Hovedvejen)
|
Kl. 10:07
|
|
Kl. 10:07
|
|
|
|
Osted Friskole (Assendløsevejen)
|
Kl. 10:08
|
|
Kl. 10:08
|
|
|
|
Assendløse (Assendløsevejen)
|
Kl. 10:10
|
|
Kl. 10:10
|
|
|
|
Engvej (Assendløsevejen)
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Dåstrup, Bueager (Assendløsevejen)
|
Kl. 10:12
|
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
Poppelvænget (Dalen)
|
Kl. 10:13
|
|
Kl. 10:13
|
|
|
|
Viby Sjælland St. (Søndergade)
|
Kl. 10:15
|
|
Kl. 10:15
|
|
|
|
Skolevej (Parkvej)
|
Kl. 10:15
|
|
Kl. 10:15
|
|
|
|
Viby Skole afd. Ørstedvej (Ørstedvej)
|
Kl. 10:15
|
|
Kl. 10:15
|
|
|
|
Lunden
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Ørsted Alderdomshjem (Ørstedvej)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Mølleagervej (Ørstedvej)
|
Kl. 10:20
|
|
Kl. 10:20
|
|
|
|
Ørsted Kirke (Ørstedvej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Kamillehaven (Havdrup Alle)
|
Kl. 10:25
|
|
Kl. 10:25
|
|
|
|
Kildevej (Havdrup Centervej)
|
Kl. 10:26
|
|
Kl. 10:26
|
|
|
|
Havdrup St.
|
Kl. 10:27
|
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
Bryggerivej (Skolevej)
|
Kl. 10:27
|
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
Kildebrogårdsvej (Skolevej)
|
Kl. 10:28
|
|
Kl. 10:28
|
|
|
|
Havdrup Skole (Skolevej)
|
Kl. 10:28
|
|
Kl. 10:28
|
|
|
|
Gammel Havdrup Kirke (Kirkegade)
|
Kl. 10:32
|
|
Kl. 10:32
|
|
|
|
Fergosgård (Roskildevej)
|
Kl. 10:33
|
|
Kl. 10:33
|
|
|
|
Solrød Kirke (Solrød Byvej)
|
Kl. 10:36
|
|
Kl. 10:36
|
|
|
|
Bybjerg (Solrød Byvej)
|
Kl. 10:37
|
|
Kl. 10:37
|
|
|
|
Køge Bugt Motorvejen (Solrød Byvej)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Elmelyparken (Solrød Byvej)
|
Kl. 10:40
|
|
Kl. 10:40
|
|
|
|
Solrød Rådhus (Solrød Byvej)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
Solrød Strand St.
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
|