|
Holte St.
|
|
|
Kl. 15:00
|
|
Bus 334
|
|
Rønnebærvej (Holte Stationsvej)
|
Kl. 15:01
|
|
Kl. 15:01
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 15:03
|
|
Kl. 15:03
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 15:04
|
|
Kl. 15:04
|
|
|
|
Rudegårds Allé (Kongevejen)
|
Kl. 15:06
|
|
Kl. 15:06
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 15:07
|
|
Kl. 15:07
|
|
|
|
Kongevejen (Vasevej)
|
Kl. 15:08
|
|
Kl. 15:08
|
|
|
|
Rønnebærvej (Vasevej)
|
Kl. 15:09
|
|
Kl. 15:09
|
|
|
|
Vasevej 43 (Vasevej)
|
Kl. 15:10
|
|
Kl. 15:10
|
|
|
|
Granbakken (Vasevej)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
Bistrupgårdsvej (Vasevej)
|
Kl. 15:13
|
|
Kl. 15:13
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads
|
Kl. 15:15
|
|
Kl. 15:15
|
|
|
|
Abildgårdsparken (Bistrupvej)
|
Kl. 15:15
|
|
Kl. 15:15
|
|
|
|
Hesselbækgård (Bistrupvej)
|
Kl. 15:16
|
|
Kl. 15:16
|
|
|
|
Damgård (Bistrupvej)
|
Kl. 15:17
|
|
Kl. 15:17
|
|
|
|
Bistrupvej (Paltholmvej)
|
Kl. 15:19
|
|
Kl. 15:19
|
|
|
|
Stavnsholtstien (Paltholmvej)
|
Kl. 15:20
|
|
Kl. 15:20
|
|
|
|
Ellegård (Stavnsholtvej)
|
Kl. 15:21
|
|
Kl. 15:21
|
|
|
|
Stavnsholtvænge (Stavnsholtvej)
|
Kl. 15:21
|
|
Kl. 15:21
|
|
|
|
Tjørnevænget (Stavnsholtvej)
|
Kl. 15:23
|
|
Kl. 15:23
|
|
|
|
Stavnsholtkirken (Stavnsholtvej)
|
Kl. 15:24
|
|
Kl. 15:24
|
|
|
|
Farum Bytorv (Stavnsholtvej)
|
Kl. 15:25
|
|
Kl. 15:25
|
|
|
|
Farum St.
|
Kl. 15:28
|
|
Kl. 15:28
|
|
|
|
Nordtoftevej (Farum Hovedgade)
|
Kl. 15:28
|
|
Kl. 15:28
|
|
|
|
Fredtofteparken (Farum Hovedgade)
|
Kl. 15:29
|
|
Kl. 15:29
|
|
|
|
Akacietorvet (Farum Hovedgade)
|
Kl. 15:30
|
|
Kl. 15:30
|
|
|
|
Hestegangen (Hestetangsvej)
|
Kl. 15:30
|
|
Kl. 15:30
|
|
|
|
Ganløsevej (Hestetangsvej)
|
Kl. 15:31
|
|
Kl. 15:31
|
|
|
|
Christianshøjvej (Farumvej)
|
Kl. 15:33
|
|
Kl. 15:33
|
|
|
|
Kalkgården (Farumvej)
|
Kl. 15:35
|
|
Kl. 15:35
|
|
|
|
Skovgaard (Farumvej)
|
Kl. 15:35
|
|
Kl. 15:35
|
|
|
|
Farumvej 127 (Farumvej)
|
Kl. 15:36
|
|
Kl. 15:36
|
|
|
|
Nyvangs Allé (Farumvej)
|
Kl. 15:37
|
|
Kl. 15:37
|
|
|
|
Undinevej (Farumvej)
|
Kl. 15:39
|
|
Kl. 15:39
|
|
|
|
Hyldegårdsvej (Farumvej)
|
Kl. 15:39
|
|
Kl. 15:39
|
|
|
|
Farumvej (Hvidehøjvej)
|
Kl. 15:42
|
|
Kl. 15:42
|
|
|
|
Mosevej (Hvidehøjvej)
|
Kl. 15:42
|
|
Kl. 15:42
|
|
|
|
Langtoften (Hvidehøjvej)
|
Kl. 15:43
|
|
Kl. 15:43
|
|
|
|
Ganløseparken (Måløvvej)
|
Kl. 15:44
|
|
Kl. 15:44
|
|
|
|
Ganløse Skole (Bygaden)
|
Kl. 15:45
|
|
Kl. 15:45
|
|
|
|
Ganløse Kro (Bygaden)
|
Kl. 15:45
|
|
Kl. 15:45
|
|
|
|
Hesselvangen (Hesselvej)
|
Kl. 15:46
|
|
Kl. 15:46
|
|
|
|
Langåsen (Hesselvej)
|
Kl. 15:48
|
|
Kl. 15:48
|
|
|
|
Tranemosevej (Hesselvej)
|
Kl. 15:50
|
|
Kl. 15:50
|
|
|
|
Slagslunde Forsamlingshus (Klokkekildevej)
|
Kl. 15:51
|
|
Kl. 15:51
|
|
|
|
Slagslunde Bygade (Stenløsevej)
|
Kl. 15:51
|
|
Kl. 15:51
|
|
|
|
Valmuevej (Stenløsevej)
|
Kl. 15:51
|
|
Kl. 15:51
|
|
|
|
Thorkildgårdsvej (Brunhøjvej)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Svinemosevej (Brunhøjvej)
|
Kl. 15:53
|
|
Kl. 15:53
|
|
|
|
Søsum (Brunhøjvej)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Stenpilstræde (Søsum Bygade)
|
Kl. 15:56
|
|
Kl. 15:56
|
|
|
|
Skovvangsvej (Søsumvej)
|
Kl. 15:57
|
|
Kl. 15:57
|
|
|
|
Rosenvænget (Søsumvej)
|
Kl. 16:00
|
|
Kl. 16:00
|
|
|
|
Stenløse, Søsumvej (Frederikssundsvej)
|
Kl. 16:01
|
|
Kl. 16:01
|
|
|
|
|
Frederikssundsvej (Krogholmvej)
|
Kl. 16:03
|
|
Kl. 16:03
|
|
|
|
Helsevej (Smedebakken)
|
Kl. 16:03
|
|
Kl. 16:03
|
|
|
|
Stenløse St.
|
Kl. 16:05
|
|
|
|
|