|
Arena Assens (Assens Kommune)
|
|
|
Kl. 11:08
|
|
Bus 130
|
|
Assens Rådhus (Assens Kommune)
|
Kl. 11:09
|
|
Kl. 11:09
|
|
|
|
Kulturkajen / Bågøfærgen (Assens Kommune)
|
Kl. 11:10
|
|
Kl. 11:10
|
|
|
|
Mariendalsvej (Assens Kommune)
|
Kl. 11:11
|
|
Kl. 11:11
|
|
|
|
Gefionvænget (Assens Kommune)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
Niels Kjærbyes Vej (Assens Kommune)
|
Kl. 11:13
|
|
Kl. 11:13
|
|
|
|
Kalkbrænderivej (Assens Kommune)
|
Kl. 11:14
|
|
Kl. 11:14
|
|
|
|
Østergade (Assens Kommune)
|
Kl. 11:15
|
|
Kl. 11:15
|
|
|
|
Sundhedscentret (Assens Kommune)
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
Korsvangcentret (Assens Kommune)
|
Kl. 11:17
|
|
Kl. 11:17
|
|
|
|
Brahesborgvej (Assens Kommune)
|
Kl. 11:19
|
|
Kl. 11:19
|
|
|
|
Bystævnevej (Assens Kommune)
|
Kl. 11:20
|
|
Kl. 11:20
|
|
|
|
Aborgvej (Assens Kommune)
|
Kl. 11:21
|
|
Kl. 11:21
|
|
|
|
Møllegyden (Assens Kommune)
|
Kl. 11:24
|
|
Kl. 11:24
|
|
|
|
Turup (Assens Kommune)
|
Kl. 11:25
|
|
Kl. 11:25
|
|
|
|
Dyrhøjvej / Ørsted (Assens Kommune)
|
Kl. 11:29
|
|
Kl. 11:29
|
|
|
|
Ørsted (Assens Kommune)
|
Kl. 11:30
|
|
Kl. 11:30
|
|
|
|
Bogensevej 190 (Assens Kommune)
|
Kl. 11:32
|
|
Kl. 11:32
|
|
|
|
Skydebjerg (Assens Kommune)
|
Kl. 11:34
|
|
Kl. 11:34
|
|
|
|
Aarupskolen (Assens Kommune)
|
Kl. 11:36
|
|
Kl. 11:36
|
|
|
|
Bredgade (Assens Kommune)
|
Kl. 11:37
|
|
Kl. 11:37
|
|
|
|
Korsgade (Assens Kommune)
|
Kl. 11:38
|
|
Kl. 11:38
|
|
|
|
Aarup Station (Assens Kommune)
|
Kl. 11:39
|
|
Kl. 11:39
|
|
|
|
Indre Ringvej (Assens Kommune)
|
Kl. 11:41
|
|
Kl. 11:41
|
|
|
|
Røverskoven (Assens Kommune)
|
Kl. 11:47
|
|
Kl. 11:47
|
|
|
|
Bakkevej (Assens Kommune)
|
Kl. 11:48
|
|
Kl. 11:48
|
|
|
|
Vissenbjerg Kirke (Assens Kommune)
|
Kl. 11:49
|
|
Kl. 11:49
|
|
|
|
Søndersøvej (Assens Kommune)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
Vissenbjerg Centret (Assens Kommune)
|
Kl. 11:51
|
|
Kl. 11:51
|
|
|
|
Fuglebakken (Assens Kommune)
|
Kl. 11:51
|
|
Kl. 11:51
|
|
|
|
Odensevej (Assens Kommune)
|
Kl. 11:52
|
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
Havelundvej (Assens Kommune)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
Magtenbøllevej (Assens Kommune)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
Odensevej 135 / Skallebølle (Assens Kommune)
|
Kl. 11:55
|
|
Kl. 11:55
|
|
|
|
Skallebølle (Assens Kommune)
|
Kl. 11:56
|
|
Kl. 11:56
|
|
|
|
Enggård (Odense Kommune)
|
Kl. 11:56
|
|
Kl. 11:56
|
|
|
|
Spedsbjerg (Odense Kommune)
|
Kl. 11:58
|
|
Kl. 11:58
|
|
|
|
|
Camp Blommenslyst (Odense Kommune)
|
Kl. 11:59
|
|
Kl. 11:59
|
|
|
|
Blommenslyst (Odense Kommune)
|
Kl. 12:01
|
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
Vejrup-Vej (Odense Kommune)
|
Kl. 12:01
|
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
Vejruplundvej (Odense Kommune)
|
Kl. 12:02
|
|
Kl. 12:02
|
|
|
|
Stegstedvej (Odense Kommune)
|
Kl. 12:04
|
|
Kl. 12:04
|
|
|
|
Elmelundsvej (Odense Kommune)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Rismarksvej (Odense Kommune)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Hauges Plads (Odense Kommune)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
Åløkke Allé (Odense Kommune)
|
Kl. 12:13
|
|
Kl. 12:13
|
|
|
|
Seniorhuset (Odense Kommune)
|
Kl. 12:14
|
|
Kl. 12:14
|
|
|
|
Ejlskovsgade (Odense Kommune)
|
Kl. 12:17
|
|
Kl. 12:17
|
|
|
|
OBC Nord Plads I (Odense Kommune)
|
Kl. 12:21
|
|
|
|
|