|
Hellerup St.
|
|
|
Kl. 12:30
|
|
Bus 171
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 12:32
|
|
Kl. 12:32
|
|
|
|
Onsgårdsvej (Strandvejen)
|
Kl. 12:34
|
|
Kl. 12:34
|
|
|
|
Lille Strandvej (Strandvejen)
|
Kl. 12:35
|
|
Kl. 12:35
|
|
|
|
A.N. Hansens Allé (Strandvejen)
|
Kl. 12:36
|
|
Kl. 12:36
|
|
|
|
Annasvej (Strandvejen)
|
Kl. 12:38
|
|
Kl. 12:38
|
|
|
|
Constantia (Strandvejen)
|
Kl. 12:40
|
|
Kl. 12:40
|
|
|
|
Jægersborg Allé (Strandvejen)
|
Kl. 12:42
|
|
Kl. 12:42
|
|
|
|
Charlottenlund St. (Rådhusvej)
|
Kl. 12:46
|
|
Kl. 12:46
|
|
|
|
Trunnevangen (Jægersborg Allé)
|
Kl. 12:47
|
|
Kl. 12:47
|
|
|
|
Christiansvej (Jægersborg Allé)
|
Kl. 12:48
|
|
Kl. 12:48
|
|
|
|
Rosenstandsvej (Jægersborg Allé)
|
Kl. 12:50
|
|
Kl. 12:50
|
|
|
|
Femvejen (Bernstorffsvej)
|
Kl. 12:52
|
|
Kl. 12:52
|
|
|
|
Hovmarksvej (Fortunvej)
|
Kl. 12:53
|
|
Kl. 12:53
|
|
|
|
Bernstorfflund Allé (Solbakkevej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Dalvej (Solbakkevej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Solbakkevej (Skovvej)
|
Kl. 12:54
|
|
Kl. 12:54
|
|
|
|
Skovvej 11 (Skovvej)
|
Kl. 12:55
|
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
Søndersøvej (Jægersborg Allé)
|
Kl. 12:55
|
|
Kl. 12:55
|
|
|
|
Jægersborg Kaserne (Ermelundsvej)
|
Kl. 12:56
|
|
Kl. 12:56
|
|
|
|
Prins Valdemars Vej (Ermelundsvej)
|
Kl. 12:57
|
|
Kl. 12:57
|
|
|
|
Brogårdsvej (Ermelundsvej)
|
Kl. 12:58
|
|
Kl. 12:58
|
|
|
|
Tjørnegårdsskolen (Brogårdsvej)
|
Kl. 12:59
|
|
Kl. 12:59
|
|
|
|
Kildegårds Plads (Kildegårdsvej)
|
Kl. 13:06
|
|
Kl. 13:06
|
|
|
|
Gentofte Hospital (Kildegårdsvej)
|
Kl. 13:06
|
|
Kl. 13:06
|
|
|
|
Niels Andersens Vej (Kildegårdsvej)
|
Kl. 13:07
|
|
Kl. 13:07
|
|
|
|
Kildegårdsvej (Bernstorffsvej)
|
Kl. 13:09
|
|
Kl. 13:09
|
|
|
|
Hellerup Kirkegård (Bernstorffsvej)
|
Kl. 13:10
|
|
Kl. 13:10
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 13:12
|
|
Kl. 13:12
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 13:14
|
|
Kl. 13:14
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 13:16
|
|
Kl. 13:16
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 13:17
|
|
Kl. 13:17
|
|
|
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 13:18
|
|
Kl. 13:18
|
|
|
|
Strandvejen (Hellerupvej)
|
Kl. 13:19
|
|
Kl. 13:19
|
|
|
|
Hellerup St.
|
Kl. 13:21
|
|
|
|
|