|
Svogerslev, Søbredden (Kongemarksvej)
|
|
|
Kl. 14:26
|
|
Bus 201A
|
|
Søtoften (Kongemarksvej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Kongemarksvej (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Svogerslev Kirke (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Stamvej (Svogerslev Hovedgade)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Gyldenkærnevej (Holbækvej)
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
Kristiansminde Plejecenter (Holbækvej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Låddenhøj (Holbækvej)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
Katedralskolen (Holbækvej)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Rønnebærparken (Holbækvej)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Smedegårdsparken (Holbækvej)
|
Kl. 14:37
|
|
Kl. 14:37
|
|
|
|
Skovbovængets Allé (Ringstedgade)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Rådmandshaven (Ringstedgade)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:46
|
|
|
|
Stændertorvet
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
Trægården (Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:50
|
|
Kl. 14:50
|
|
|
|
Sankt Clara Vej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 14:50
|
|
Kl. 14:50
|
|
|
|
Hødersvej (Haraldsborgvej)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
Strandparken (Haraldsborgvej)
|
Kl. 14:54
|
|
Kl. 14:54
|
|
|
|
Åvej (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 14:55
|
|
Kl. 14:55
|
|
|
|
Himmelev Center (Himmelev Sognevej)
|
Kl. 14:57
|
|
Kl. 14:57
|
|
|
|
Egegårdsparken (Herregårdsvej)
|
Kl. 14:58
|
|
Kl. 14:58
|
|
|
|
Himmelev Rideklub (Herregårdsvej)
|
Kl. 14:59
|
|
Kl. 14:59
|
|
|
|
Herregårdsvej, bussluse (Herregårdsvej)
|
Kl. 15:01
|
|
Kl. 15:01
|
|
|
|
Linkøpingvej (Nordens Parkvej)
|
Kl. 15:02
|
|
Kl. 15:02
|
|
|
|
Lysalleen (Nordens Parkvej)
|
Kl. 15:03
|
|
Kl. 15:03
|
|
|
|
|
Trekroner St.
|
Kl. 15:05
|
|
|
|
|