|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
|
|
Kl. 23:37
|
|
Bus 133
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 23:37
|
|
Kl. 23:37
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:38
|
|
Kl. 23:38
|
|
|
|
Peder Hjorts Vej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:39
|
|
Kl. 23:39
|
|
|
|
Vigerslev Allé Skole (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:40
|
|
Kl. 23:40
|
|
|
|
Fengersvej (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:40
|
|
Kl. 23:40
|
|
|
|
Vigerslev Allé St. (Vigerslev Allé)
|
Kl. 23:41
|
|
Kl. 23:41
|
|
|
|
Hornemanns Vænge (Kulbanevej)
|
Kl. 23:44
|
|
Kl. 23:44
|
|
|
|
Centerparken (Kulbanevej)
|
Kl. 23:45
|
|
Kl. 23:45
|
|
|
|
Krogstens Allé (Sønderkær)
|
Kl. 23:47
|
|
Kl. 23:47
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard (Hvidovrevej)
|
Kl. 23:49
|
|
Kl. 23:49
|
|
|
|
Høvedstensvej (Hvidovrevej)
|
Kl. 23:49
|
|
Kl. 23:49
|
|
|
|
Arnold Nielsens Boulevard 60
|
Kl. 23:51
|
|
Kl. 23:51
|
|
|
|
Bibliotekvej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 23:51
|
|
Kl. 23:51
|
|
|
|
Gurrevej (Arnold Nielsens Boulevard)
|
Kl. 23:53
|
|
Kl. 23:53
|
|
|
|
Brostykkevej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 23:53
|
|
Kl. 23:53
|
|
|
|
Dybenskærvej (Avedøre Havnevej)
|
Kl. 23:55
|
|
Kl. 23:55
|
|
|
|
Avedøre Havnevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 23:56
|
|
Kl. 23:56
|
|
|
|
Tårnfalkevej (Gammel Køge Landevej)
|
Kl. 23:58
|
|
Kl. 23:58
|
|
|
|
Parallelvej (Byvej)
|
Kl. 23:59
|
|
Kl. 23:59
|
|
|
|
Avedøre St.
|
Kl. 00:01
|
|
|
|
|