|
Egense Fyr (Kystvej / Aalborg Kommune)
|
|
|
Kl. 13:48
|
|
Bus 56
|
|
|
Egense (Egensevej / Aalborg Kommune)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
|
Junoparken (Gl. Egensevej/Mou)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
|
Fjordvej (Gl. Egensevej/Mou)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
|
Enebærvej (Aalborgvej/Mou)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
|
Skellet (Aalborg Kommune)
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
|
Vasen (Sejlflod)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
|
Kærsholm (Gudumholmvej/Aalborg)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
|
Gudumholm Skole
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
|
Gudumholm (Aagade/Aalborg)
|
Kl. 14:10
|
|
Kl. 14:10
|
|
|
|
|
Aagade (Gudumholm / Aalborg Kommune)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
|
Løgtagervej (Gadekærsvej / Sejlflod / Aalborg Kom)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
|
Sejlflod (Aalborg Kommune)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
|
Vigen (Gadekærsvej/ Sejlflod / Aalborg Kom)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
|
Tofthøjskolen (Tofthøjvej/Storvorde)
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
|
|
|
Tofthøjvej (Storvorde)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
|
Smedevænget (Vandværksvej / Storvorde)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
|
Vandværksvej (Storvorde)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
|
Vestermarksvej (Vandværksvej / Storvorde)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
|
Kalenderparken (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
|
Septembervej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
|
Labyrinten (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
|
Postvej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 14:25
|
|
Kl. 14:25
|
|
|
|
|
Lucernevej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
|
Spergelvej (Klarupvej / Klarup)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
|
Selma Lagerløfs Vej (Bertil Ohlins Vej / Aalborg)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
|
Regionshuset (Fredrik Bajers Vej / Aalborg)
|
Kl. 14:34
|
|
Kl. 14:34
|
|
|
|
|
Niels Bohrs Vej (Aalborg)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
|
Gullestrupstien (Langagervej / Aalborg)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
|
Ribevej (Langagervej / Aalborg)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
|
Tarmvej (Langagervej / Aalborg)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
|
Elisevej (Humlebakken / Aalborg)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
|
Hadsundvej (Humlebakken / Aalborg)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
|
Sohngårdsholmsparken (Sohngårdsholmsvej / Aalborg)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
|
Eternitten (Østre Allé / Aalborg)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
|
Aalborg St. (Område C / Regionalbus)
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
|
C2
|