|
Ribe Rutebilstation
|
|
|
Kl. 16:42
|
|
Bus 129
|
|
Rosen Allé (Ribe)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
Damhus (Ribe)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Høm, Toftlundvej (Ribe)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Spandet, Stationsvej (Ribe)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Arnum, Vestergade
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Højrup (Gram)
|
Kl. 17:06
|
|
Kl. 17:06
|
|
|
|
Toftlund Busstation
|
Kl. 17:14
|
|
Kl. 17:14
|
|
|
|
Nyboder v Toftlund Skole (Toftlund)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Nyboder v Toftegården (Toftlund)
|
Kl. 17:15
|
|
Kl. 17:15
|
|
|
|
Tjørnevej (Toftlund)
|
Kl. 17:16
|
|
Kl. 17:16
|
|
|
|
Neder Geestrup, Bovvej (Toftlund)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Bovvej (Agerskov)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Rangstrupvej v Over Jerstalvej
|
Kl. 17:28
|
|
Kl. 17:28
|
|
|
|
Strandelhjørnvej v Tyrholmvej (Vojens)
|
Kl. 17:31
|
|
Kl. 17:31
|
|
|
|
Hovslund Stationsby
|
Kl. 17:37
|
|
Kl. 17:37
|
|
|
|
Ribevej v Andholmvej nord (Rødekro)
|
Kl. 17:40
|
|
Kl. 17:40
|
|
|
|
Ribevej v Andholmvej syd (Rødekro)
|
Kl. 17:41
|
|
Kl. 17:41
|
|
|
|
Rødekro, Vestergade v Hellevadvej
|
Kl. 17:44
|
|
Kl. 17:44
|
|
|
|
Rødekro, Vestergade v skolen
|
Kl. 17:45
|
|
Kl. 17:45
|
|
|
|
Rødekro St. (bus)
|
Kl. 17:48
|
|
Kl. 17:48
|
|
|
|
Rødekro, Jyllandsgade v Hærvejen
|
Kl. 17:49
|
|
Kl. 17:49
|
|
|
|
Rødekro, Jyllandsgade v Brunde Kirkevej
|
Kl. 17:50
|
|
Kl. 17:50
|
|
|
|
Rødekro, Ringvej v Østergade
|
Kl. 17:51
|
|
Kl. 17:51
|
|
|
|
Ribevej v Brundevej (Rødekro)
|
Kl. 17:52
|
|
Kl. 17:52
|
|
|
|
Løgumklostervej v Erik Jessens Vej (Aabenraa)
|
Kl. 17:53
|
|
Kl. 17:53
|
|
|
|
Løgumklostervej v Møllepold
|
Kl. 17:55
|
|
Kl. 17:55
|
|
|
|
Løgumklostervej v Gammel Ribevej
|
Kl. 17:56
|
|
Kl. 17:56
|
|
|
|
Langrode v Vestvejen
|
Kl. 17:57
|
|
Kl. 17:57
|
|
|
|
Langrode v Grønnegården
|
Kl. 17:58
|
|
Kl. 17:58
|
|
|
|
Jernbanegade (Aabenraa)
|
Kl. 17:59
|
|
Kl. 17:59
|
|
|
|
H P Hanssens Gade v Nørreport
|
Kl. 18:00
|
|
Kl. 18:00
|
|
|
|
Aabenraa Busstation
|
Kl. 18:03
|
|
|
|
|