|
Hellerup St.
|
|
|
Kl. 07:47
|
|
Bus 21
|
|
Callisensvej (Strandvejen)
|
Kl. 07:48
|
|
Kl. 07:48
|
|
|
|
Tuborg Boulevard (Strandvejen)
|
Kl. 07:48
|
|
Kl. 07:48
|
|
|
|
Lundevangen (Tuborgvej)
|
Kl. 07:49
|
|
Kl. 07:49
|
|
|
|
Estersvej (Tuborgvej)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Rymarksvej (Tuborgvej)
|
Kl. 07:50
|
|
Kl. 07:50
|
|
|
|
Rygårds Allé (Tuborgvej)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
Sankt Lukas Stiftelsen (Tuborgvej)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:51
|
|
|
|
Lyngbyvej (Tuborgvej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Ellehøj (Tuborgvej)
|
Kl. 07:52
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Emdrup Søpark (Tuborgvej)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Emdrup St. (Tuborgvej)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
Bispebjerg Hospital (Tuborgvej)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
Tagensvej (Tuborgvej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
Frederiksborgvej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 07:58
|
|
Kl. 07:58
|
|
|
|
Birkedommervej (Tomsgårdsvej)
|
Kl. 07:59
|
|
Kl. 07:59
|
|
|
|
Hulgårds Plads (Hulgårdsvej)
|
Kl. 08:01
|
|
Kl. 08:01
|
|
|
|
Borups Allé (Hulgårdsvej)
|
Kl. 08:02
|
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
Grøndal Centret (Hulgårdsvej)
|
Kl. 08:02
|
|
Kl. 08:02
|
|
|
|
Godthåbsvej (Hulgårdsvej)
|
Kl. 08:04
|
|
Kl. 08:04
|
|
|
|
Limfjordsvej (Rebildvej)
|
Kl. 08:05
|
|
Kl. 08:05
|
|
|
|
C.F. Richs Vej (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 08:06
|
|
Kl. 08:06
|
|
|
|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 08:08
|
|
Kl. 08:08
|
|
|
|
Jernbane Allé (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 08:09
|
|
Kl. 08:09
|
|
|
|
Langdraget (Grøndals Parkvej)
|
Kl. 08:09
|
|
Kl. 08:09
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Ålholmvej)
|
Kl. 08:11
|
|
Kl. 08:11
|
|
|
|
Ålholm Plads (Roskildevej)
|
Kl. 08:12
|
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
Peter Bangs Vej (Roskildevej)
|
Kl. 08:12
|
|
Kl. 08:12
|
|
|
|
Damhustorvet (Roskildevej)
|
Kl. 08:14
|
|
Kl. 08:14
|
|
|
|
|
Hvidovrevej (Randrupvej)
|
Kl. 08:15
|
|
Kl. 08:15
|
|
|
|
Randrupvej (Damhus Boulevard)
|
Kl. 08:16
|
|
Kl. 08:16
|
|
|
|
Hendriksholm Kirke (Damhus Boulevard)
|
Kl. 08:17
|
|
Kl. 08:17
|
|
|
|
Rødovre St.
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
|