|
Lergravsparken St., Sløjfen (Østrigsgade)
|
|
|
Kl. 09:51
|
|
Bus 18
|
|
Øresundsvej (Kastrupvej)
|
Kl. 09:52
|
|
Kl. 09:52
|
|
|
|
Sundby Kirkegård (Kastrupvej)
|
Kl. 09:52
|
|
Kl. 09:52
|
|
|
|
Amager Hospital (Kastrupvej)
|
Kl. 09:53
|
|
Kl. 09:53
|
|
|
|
Persiensvej (Kastrupvej)
|
Kl. 09:54
|
|
Kl. 09:54
|
|
|
|
Kastrupvej (Wibrandtsvej)
|
Kl. 09:56
|
|
Kl. 09:56
|
|
|
|
Sundbyvester Plads (Amagerbrogade)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Vejlands Allé (Amagerbrogade)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Irlandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 10:00
|
|
Kl. 10:00
|
|
|
|
Englandsvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 10:02
|
|
Kl. 10:02
|
|
|
|
Røde Mellemvej (Vejlands Allé)
|
Kl. 10:03
|
|
Kl. 10:03
|
|
|
|
Digevej (Vejlands Allé)
|
Kl. 10:04
|
|
Kl. 10:04
|
|
|
|
Bella Center St. (Martha Christensens Vej)
|
Kl. 10:05
|
|
Kl. 10:05
|
|
|
|
Bella Center, Indgang Vest
|
Kl. 10:07
|
|
Kl. 10:07
|
|
|
|
Center Boulevard (Vejlands Allé)
|
Kl. 10:08
|
|
Kl. 10:08
|
|
|
|
Artillerivej (Vejlands Allé)
|
Kl. 10:10
|
|
Kl. 10:10
|
|
|
|
Ved Slusen (Sjællandsbroen)
|
Kl. 10:13
|
|
Kl. 10:13
|
|
|
|
Sluseholmen (Sjællandsbroen)
|
Kl. 10:15
|
|
Kl. 10:15
|
|
|
|
Sluseholmen St. (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Mozarts Plads (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Ellebjergvej (Borgm. Christiansens Gade)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Sjælør St. (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Sankt Annæ Gymnasium (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Sjælør Boulevard 167 (Sjælør Boulevard)
|
Kl. 10:23
|
|
Kl. 10:23
|
|
|
|
Sjælør Boulevard (Vigerslev Allé)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
|
Toftegårds Plads (Vigerslev Allé)
|
Kl. 10:25
|
|
Kl. 10:25
|
|
|
|
Valby St., Lyshøjgårdsvej (Lyshøjgårdsvej)
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
|