|
Fredensborg St.
|
|
|
Kl. 14:23
|
|
Bus 365R
|
|
Fredensborg Skole, Benediktevej (Benediktevej)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
Asminderødgade (Benediktevej)
|
Kl. 14:24
|
|
Kl. 14:24
|
|
|
|
Asminderød, Båstrupvej (Benediktevej)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Højvangen (Kongevejen)
|
Kl. 14:26
|
|
Kl. 14:26
|
|
|
|
Tulstruplund (Kongevejen)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
Lille Ebbekøb (Kongevejen)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
Skæremølle (Kongevejen)
|
Kl. 14:29
|
|
Kl. 14:29
|
|
|
|
Lønholt (Kongevejen)
|
Kl. 14:30
|
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
Oldvejen (Kongevejen)
|
Kl. 14:30
|
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
Kongevejen 75 (Kongevejen)
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
Kongevejen, Hesselrød (Kongevejen)
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
Hesselrødvej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 14:32
|
|
Kl. 14:32
|
|
|
|
Vejenbrødvej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
Søhøj (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 14:35
|
|
Kl. 14:35
|
|
|
|
Fredtoftevej (Fredensborg Kongevej)
|
Kl. 14:36
|
|
Kl. 14:36
|
|
|
|
Fredensborg Rådhus (Egedalsvej)
|
Kl. 14:38
|
|
Kl. 14:38
|
|
|
|
Egedal Kirke (Egedalsvej)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Mølledammen (Holmegårdsvej)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
Kokkedal Industripark (Ådalsvej)
|
Kl. 14:40
|
|
Kl. 14:40
|
|
|
|
Jellerød Parkvej (Ådalsvej)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
Højmose Vænge (Ådalsvej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
Kokkedal St.
|
Kl. 14:43
|
|
|
|
|