|
Lyngby St.
|
|
|
Kl. 09:25
|
|
Bus 388
|
|
Ermelundsvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 09:32
|
|
Kl. 09:32
|
|
|
|
Rødeport (Klampenborgvej)
|
Kl. 09:34
|
|
Kl. 09:34
|
|
|
|
Vilvordevej, Ordrupgaard (Klampenborgvej)
|
Kl. 09:35
|
|
Kl. 09:35
|
|
|
|
Ordrup Krat (Klampenborgvej)
|
Kl. 09:36
|
|
Kl. 09:36
|
|
|
|
Krathusvej (Klampenborgvej)
|
Kl. 09:36
|
|
Kl. 09:36
|
|
|
|
Bloksbjerget (Klampenborgvej)
|
Kl. 09:38
|
|
Kl. 09:38
|
|
|
|
Dyrehaven (Christiansholmsvej)
|
Kl. 09:39
|
|
Kl. 09:39
|
|
|
|
Klampenborg St.
|
Kl. 09:40
|
|
Kl. 09:40
|
|
|
|
Strandvejen (Taarbæk Strandvej)
|
Kl. 09:41
|
|
Kl. 09:41
|
|
|
|
Cottageparken (Taarbæk Strandvej)
|
Kl. 09:42
|
|
Kl. 09:42
|
|
|
|
Bødkerbakken (Taarbæk Strandvej)
|
Kl. 09:43
|
|
Kl. 09:43
|
|
|
|
|
Taarbæk Havn (Taarbæk Strandvej)
|
Kl. 09:44
|
|
|
|
|