|
Slagelse, Skovsø (Sorøvej)
|
|
|
Kl. 07:33
|
|
Bus 903
|
|
Pantholm (Søndermarksvej)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
Hallingås (Søndermarksvej)
|
Kl. 07:35
|
|
Kl. 07:35
|
|
|
|
Byskovvej (Søndermarksvej)
|
Kl. 07:36
|
|
Kl. 07:36
|
|
|
|
Solbærvej (Byskovvej)
|
Kl. 07:37
|
|
Kl. 07:37
|
|
|
|
Stikkelsbærvej (Vendepladsen)
|
Kl. 07:37
|
|
Kl. 07:37
|
|
|
|
Hindbærvej (Byskovvej)
|
Kl. 07:38
|
|
Kl. 07:38
|
|
|
|
Søndermarksvej (Byskovvej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Byskov Alle (Byskovvej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Ægirsvej (Byskovvej)
|
Kl. 07:39
|
|
Kl. 07:39
|
|
|
|
Skovvejen (Grønningen)
|
Kl. 07:41
|
|
Kl. 07:41
|
|
|
|
Slagelse Sygehus, Skovlodsvej (Ingemannsvej)
|
Kl. 07:42
|
|
Kl. 07:42
|
|
|
|
Slagelse Sygehus, Ålandsvej (Ingemannsvej)
|
Kl. 07:43
|
|
Kl. 07:43
|
|
|
|
Parkvænget (Parkvej)
|
Kl. 07:44
|
|
Kl. 07:44
|
|
|
|
Gørtlergade (Smedegade)
|
Kl. 07:45
|
|
Kl. 07:45
|
|
|
|
Rådhuspladsen (Torvegade)
|
Kl. 07:47
|
|
Kl. 07:47
|
|
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 07:48
|
|
Kl. 07:48
|
|
|
|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
Kl. 07:51
|
|
Kl. 07:52
|
|
|
|
Elmevej (Valbyvej)
|
Kl. 07:53
|
|
Kl. 07:53
|
|
|
|
Ndr. Ringgade (Valbyvej)
|
Kl. 07:53
|
|
Kl. 07:53
|
|
|
|
Valbyvej (Ndr. Ringgade)
|
Kl. 07:54
|
|
Kl. 07:54
|
|
|
|
Rosenkildevej (Ndr. Ringgade)
|
Kl. 07:55
|
|
Kl. 07:55
|
|
|
|
Nørrevangsskolen (Rosenkildevej)
|
Kl. 07:56
|
|
Kl. 07:56
|
|
|
|
Rosenkildeparken (Rosenkildevej)
|
Kl. 07:57
|
|
Kl. 07:57
|
|
|
|
|
Blomstergården (Rosenkildevej)
|
Kl. 07:59
|
|
|
|
|