|
Birkerød St.
|
|
|
Kl. 16:29
|
|
Bus 197
|
|
Birkevej (Rolighedsvej)
|
Kl. 16:29
|
|
Kl. 16:29
|
|
|
|
Birkerød Kongevej (Rolighedsvej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Bakkedraget (Bakkevej)
|
Kl. 16:31
|
|
Kl. 16:31
|
|
|
|
Bakkevænget (Bakkevej)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Byagervej (Bakkevej)
|
Kl. 16:32
|
|
Kl. 16:32
|
|
|
|
Nørrevang 75 (Nørrevang)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Storevang (Nørrevang)
|
Kl. 16:34
|
|
Kl. 16:34
|
|
|
|
Eskemosepark (Nørrevang)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Eskemosegårds Alle (Nørrevang)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Byagervej (Nørrevang)
|
Kl. 16:35
|
|
Kl. 16:35
|
|
|
|
Ravnsnæsvej (Biskop Svanes Vej)
|
Kl. 16:36
|
|
Kl. 16:36
|
|
|
|
Marianelundsvej (Biskop Svanes Vej)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Skovhegnet (Biskop Svanes Vej)
|
Kl. 16:37
|
|
Kl. 16:37
|
|
|
|
Rude Skov (Biskop Svanes Vej)
|
Kl. 16:38
|
|
Kl. 16:38
|
|
|
|
Tyringevej (Biskop Svanes Vej)
|
Kl. 16:39
|
|
Kl. 16:39
|
|
|
|
Karpevænget (Tyringevej)
|
Kl. 16:40
|
|
Kl. 16:40
|
|
|
|
Råvænget (Biskop Svanes Vej)
|
Kl. 16:41
|
|
Kl. 16:41
|
|
|
|
Høsterkøbvej (Ravnsnæsvej)
|
Kl. 16:43
|
|
Kl. 16:43
|
|
|
|
Magleås Kursuscenter (Høsterkøbvej)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Åsebakkegård (Høsterkøbvej)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Femsølyngvej (Høsterkøbvej)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
|
Høsterkøb skole (Høsterkøbvej)
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
|