|
Frederikssund St.
|
|
|
Kl. 09:55
|
|
Bus 313
|
|
Kalvøvej (Bruhnsvej)
|
Kl. 09:56
|
|
Kl. 09:56
|
|
|
|
Skyllebakkegade (Færgevej)
|
Kl. 09:57
|
|
Kl. 09:57
|
|
|
|
Borgervænget (Færgevej)
|
Kl. 09:57
|
|
Kl. 09:57
|
|
|
|
Rosenvænget (Færgevej)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Willumsens Museum (Færgevej)
|
Kl. 09:58
|
|
Kl. 09:58
|
|
|
|
Færgegård (Færgelundsvej)
|
Kl. 10:00
|
|
Kl. 10:00
|
|
|
|
Kignæskrogen (Hovedgaden)
|
Kl. 10:05
|
|
Kl. 10:05
|
|
|
|
Vængetvej (Hovedgaden)
|
Kl. 10:06
|
|
Kl. 10:06
|
|
|
|
Jægersprislejren (Hovedgaden)
|
Kl. 10:07
|
|
Kl. 10:07
|
|
|
|
Jægerspris, JAS (Møllevej)
|
Kl. 10:08
|
|
Kl. 10:08
|
|
|
|
Møllehegnet (Møllevej)
|
Kl. 10:09
|
|
Kl. 10:09
|
|
|
|
Jægersprisskolerne (Møllevej)
|
Kl. 10:10
|
|
Kl. 10:10
|
|
|
|
Over Dråby Kirke (Møllevej)
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Over Dråby (Møllevej)
|
Kl. 10:12
|
|
Kl. 10:12
|
|
|
|
Birkemosevej (Dråbyvej)
|
Kl. 10:15
|
|
Kl. 10:15
|
|
|
|
Over Dråby Strand (Dråbyvej)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Strandbovej (Strandgårdsvej)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Axelgårdsvej (Dalby Huse Vej)
|
Kl. 10:22
|
|
Kl. 10:22
|
|
|
|
Dalby Huse (Dalby Huse Vej)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Toftegaardsvej (Dalby Huse Vej)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Skehøjvej (Toftegaardsvej)
|
Kl. 10:25
|
|
Kl. 10:25
|
|
|
|
Toftevænget (Toftegaardsvej)
|
Kl. 10:28
|
|
Kl. 10:28
|
|
|
|
Kyndby (Kyndbyvej)
|
Kl. 10:29
|
|
Kl. 10:29
|
|
|
|
|
Kyndby Huse (Kyndbyvej)
|
Kl. 10:33
|
|
|
|
|