|
Nyborg Station (Nyborg Kommune)
|
|
|
Kl. 18:49
|
|
Bus 921
|
|
Nyborg Privatskole (Nyborg Kommune)
|
Kl. 18:50
|
|
Kl. 18:50
|
|
|
|
Bastionen Nyborg (Nyborg Kommune)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Skolegade (Nyborg Kommune)
|
Kl. 18:51
|
|
Kl. 18:51
|
|
|
|
Lindealleen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 18:52
|
|
Kl. 18:52
|
|
|
|
Sygehusenheden (Nyborg Kommune)
|
Kl. 18:53
|
|
Kl. 18:53
|
|
|
|
Helgetoftevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 18:54
|
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
Sprotoften (Nyborg Kommune)
|
Kl. 18:54
|
|
Kl. 18:54
|
|
|
|
Juelsbergvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 18:57
|
|
Kl. 18:57
|
|
|
|
Højagervej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 18:58
|
|
Kl. 18:58
|
|
|
|
Pilevadvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Åløkkevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 18:59
|
|
Kl. 18:59
|
|
|
|
Aunslev (Nyborg Kommune)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Nederbyvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 19:00
|
|
Kl. 19:00
|
|
|
|
Korkendrup (Nyborg Kommune)
|
Kl. 19:01
|
|
Kl. 19:01
|
|
|
|
Østervej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 19:03
|
|
Kl. 19:03
|
|
|
|
Vibeskolen (Nyborg Kommune)
|
Kl. 19:04
|
|
Kl. 19:04
|
|
|
|
Lundsager (Nyborg Kommune)
|
Kl. 19:05
|
|
Kl. 19:05
|
|
|
|
Ullerslev (Nyborg Kommune)
|
Kl. 19:07
|
|
Kl. 19:07
|
|
|
|
Flødstrupvej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 19:09
|
|
Kl. 19:09
|
|
|
|
Flødstrup (Nyborg Kommune)
|
Kl. 19:09
|
|
Kl. 19:09
|
|
|
|
Lundevej (Nyborg Kommune)
|
Kl. 19:11
|
|
Kl. 19:11
|
|
|
|
Revninge Kirke (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 19:13
|
|
Kl. 19:13
|
|
|
|
|
Idrætsvej (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 19:14
|
|
Kl. 19:14
|
|
|
|
Gammelmose (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 19:15
|
|
Kl. 19:15
|
|
|
|
Rynkebyvej (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 19:15
|
|
Kl. 19:15
|
|
|
|
Søvangsparken (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 19:17
|
|
Kl. 19:17
|
|
|
|
Hinkesvej (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 19:18
|
|
Kl. 19:18
|
|
|
|
Kerteminde Rtb. (Kerteminde Kommune)
|
Kl. 19:21
|
|
|
|
|