|
Farum St.
|
|
|
Kl. 16:44
|
|
Bus 334
|
|
Farum Bytorv (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:44
|
|
Kl. 16:44
|
|
|
|
Stavnsholtkirken (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:45
|
|
Kl. 16:45
|
|
|
|
Tjørnevænget (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:46
|
|
Kl. 16:46
|
|
|
|
Stavnsholtvænge (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:47
|
|
Kl. 16:47
|
|
|
|
Ellegård (Stavnsholtvej)
|
Kl. 16:48
|
|
Kl. 16:48
|
|
|
|
Stavnsholtstien (Paltholmvej)
|
Kl. 16:49
|
|
Kl. 16:49
|
|
|
|
Bistrupvej (Paltholmvej)
|
Kl. 16:50
|
|
Kl. 16:50
|
|
|
|
Damgård (Bistrupvej)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Hesselbækgård (Bistrupvej)
|
Kl. 16:52
|
|
Kl. 16:52
|
|
|
|
Abildgårdsparken (Bistrupvej)
|
Kl. 16:53
|
|
Kl. 16:53
|
|
|
|
Bistrup Trafikplads (Bistrupvej)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Bistrupgårdsvej (Vasevej)
|
Kl. 16:55
|
|
Kl. 16:55
|
|
|
|
Granbakken (Vasevej)
|
Kl. 16:56
|
|
Kl. 16:56
|
|
|
|
Vasevej 43 (Vasevej)
|
Kl. 16:57
|
|
Kl. 16:57
|
|
|
|
Rønnebærvej (Vasevej)
|
Kl. 16:58
|
|
Kl. 16:58
|
|
|
|
Vasevej (Kongevejen)
|
Kl. 16:59
|
|
Kl. 16:59
|
|
|
|
Holte Hallerne (Kongevejen)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Landsevej (Kongevejen)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Rudersdalsvej (Kongevejen)
|
Kl. 17:00
|
|
Kl. 17:00
|
|
|
|
Holte Skole (Kongevejen)
|
Kl. 17:02
|
|
Kl. 17:02
|
|
|
|
|
Holte Midtpunkt (Holte Stationsvej)
|
Kl. 17:03
|
|
Kl. 17:03
|
|
|
|
Holte St.
|
Kl. 17:04
|
|
|
|
|