|
Flintholm St. (Grøndals Parkvej)
|
|
|
Kl. 11:42
|
|
Bus 142
|
|
Grøndals Parkvej (Jernbane Allé)
|
Kl. 11:43
|
|
Kl. 11:43
|
|
|
|
Vanløse St. (Jernbane Allé)
|
Kl. 11:44
|
|
Kl. 11:44
|
|
|
|
Børglumvej (Jernbane Allé)
|
Kl. 11:45
|
|
Kl. 11:45
|
|
|
|
Jernbane Allé (Jyllingevej)
|
Kl. 11:46
|
|
Kl. 11:46
|
|
|
|
Vanløse, Ålekistevej (Jyllingevej)
|
Kl. 11:48
|
|
Kl. 11:48
|
|
|
|
Jyllingevej St.
|
Kl. 11:48
|
|
Kl. 11:48
|
|
|
|
Krogebjerg (Jyllingevej)
|
Kl. 11:49
|
|
Kl. 11:49
|
|
|
|
Damhusengen (Jyllingevej)
|
Kl. 11:49
|
|
Kl. 11:49
|
|
|
|
Rødovrevej (Jyllingevej)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
Højrisvej (Jyllingevej)
|
Kl. 11:50
|
|
Kl. 11:50
|
|
|
|
Tårnvej (Jyllingevej)
|
Kl. 11:51
|
|
Kl. 11:51
|
|
|
|
HF Dano (Jyllingevej)
|
Kl. 11:52
|
|
Kl. 11:52
|
|
|
|
Jyllingevej (Islevdalvej)
|
Kl. 11:53
|
|
Kl. 11:53
|
|
|
|
Hobrovej (Islevdalvej)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
Islevdalvej (Erhvervsvej)
|
Kl. 11:54
|
|
Kl. 11:54
|
|
|
|
Ejby Industrivej (Erhvervsvej)
|
Kl. 11:56
|
|
Kl. 11:56
|
|
|
|
Ejby Mosevej (Ejby Industrivej)
|
Kl. 11:57
|
|
Kl. 11:57
|
|
|
|
Ejbytoften (Ejby Mosevej)
|
Kl. 11:59
|
|
Kl. 11:59
|
|
|
|
Ejbylund (Statenevej)
|
Kl. 11:59
|
|
Kl. 11:59
|
|
|
|
Ny Vestergård (Statenevej)
|
Kl. 12:00
|
|
Kl. 12:00
|
|
|
|
Harrestrupvænge (Statenevej)
|
Kl. 12:01
|
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
Ravnstrupgård (Harrestrupvej)
|
Kl. 12:01
|
|
Kl. 12:01
|
|
|
|
Omegnens Fritids HF (Harrestrupvej)
|
Kl. 12:02
|
|
Kl. 12:02
|
|
|
|
HF Kildegård (Harrestrupvej)
|
Kl. 12:03
|
|
Kl. 12:03
|
|
Bus 142
|
|
Lindeengen (Harrestrupvej)
|
Kl. 12:03
|
|
Kl. 12:03
|
|
|
|
Kløvertoften (Harrestrupvej)
|
Kl. 12:05
|
|
Kl. 12:05
|
|
|
|
Morelvej (Harrestrupvej)
|
Kl. 12:06
|
|
Kl. 12:06
|
|
|
|
Skovlunde Kirkegård (Harrestrupvej)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Harrestrupvej (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 12:07
|
|
Kl. 12:07
|
|
|
|
Center Syd (Ballerup Boulevard)
|
Kl. 12:09
|
|
Kl. 12:09
|
|
|
|
|
Skovlunde St.
|
Kl. 12:11
|
|
|
|
|