|
Helsingør St.
|
|
|
Kl. 17:16
|
|
Bus 802
|
|
Stengade (Kongevejen)
|
Kl. 17:17
|
|
Kl. 17:17
|
|
|
|
Kongevejen (Mads Holms Vej)
|
Kl. 17:18
|
|
Kl. 17:18
|
|
|
|
Belvederevej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 17:19
|
|
Kl. 17:19
|
|
|
|
Kierboesvej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 17:20
|
|
Kl. 17:20
|
|
|
|
Galschiøtsvej (Mads Holms Vej)
|
Kl. 17:21
|
|
Kl. 17:21
|
|
|
|
Montebello (Gurrevej)
|
Kl. 17:22
|
|
Kl. 17:22
|
|
|
|
Solbakken (Rønnebær Alle)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Kongevejen (Rønnebær Alle)
|
Kl. 17:23
|
|
Kl. 17:23
|
|
|
|
Skolen v. Rønnebær Alle (Rønnebær Alle)
|
Kl. 17:24
|
|
Kl. 17:24
|
|
|
|
Bøgebakken (Rønnebær Alle)
|
Kl. 17:25
|
|
Kl. 17:25
|
|
|
|
Tjørnevej (Rønnebær Alle)
|
Kl. 17:26
|
|
Kl. 17:26
|
|
|
|
Borupgårdskolen (Rønnebær Alle)
|
Kl. 17:27
|
|
Kl. 17:27
|
|
|
|
Snekkersten St.
|
Kl. 17:29
|
|
|
|
|