|
Hornbæk St.
|
|
|
Kl. 10:55
|
|
Bus 347
|
|
Bretagnevej (Sauntevej)
|
Kl. 10:56
|
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
Løvvænget (Holmegårdsvej)
|
Kl. 10:57
|
|
Kl. 10:57
|
|
|
|
Bødkervej (Holmegårdsvej)
|
Kl. 10:58
|
|
Kl. 10:58
|
|
|
|
Hattemagervej (Carl Bødker Nielsens Vej)
|
Kl. 10:58
|
|
Kl. 10:58
|
|
|
|
Borsholm (Borsholmvej)
|
Kl. 11:03
|
|
Kl. 11:03
|
|
|
|
Vink - Horserød Byvej (Borsholmvej)
|
Kl. 11:05
|
|
Kl. 11:05
|
|
|
|
Horserød Statsfængsel (Horserødvej)
|
Kl. 11:08
|
|
Kl. 11:08
|
|
|
|
Smedemosevej (Esrumvej)
|
Kl. 11:08
|
|
Kl. 11:08
|
|
|
|
Hegnet (Esrumvej)
|
Kl. 11:10
|
|
Kl. 11:10
|
|
|
|
Borsholmvej (Esrumvej)
|
Kl. 11:10
|
|
Kl. 11:10
|
|
|
|
Nygård (Esrumvej)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
Rødegårdsvej (Esrumvej)
|
Kl. 11:12
|
|
Kl. 11:12
|
|
|
|
Teglstrup (Esrumvej)
|
Kl. 11:15
|
|
Kl. 11:15
|
|
|
|
Klostermosestien (Esrumvej)
|
Kl. 11:16
|
|
Kl. 11:16
|
|
|
|
Erhvervsskolen (Esrumvej)
|
Kl. 11:17
|
|
Kl. 11:17
|
|
|
|
Wesselsvej (Esrumvej)
|
Kl. 11:18
|
|
Kl. 11:18
|
|
|
|
Uffesvej (Esrumvej)
|
Kl. 11:19
|
|
Kl. 11:19
|
|
|
|
Rolfsvej (Esrumvej)
|
Kl. 11:20
|
|
Kl. 11:20
|
|
|
|
Møllebakken (Esrumvej)
|
Kl. 11:21
|
|
Kl. 11:21
|
|
|
|
Nygade (Kronborgvej)
|
Kl. 11:22
|
|
Kl. 11:22
|
|
|
|
Kulturværftet (Allegade)
|
Kl. 11:24
|
|
Kl. 11:24
|
|
|
|
Havnepladsen (Jernbanevej)
|
Kl. 11:25
|
|
Kl. 11:25
|
|
|
|
Helsingør St.
|
Kl. 11:26
|
|
|
|
|