|
Hvalsø St.
|
|
|
Kl. 22:40
|
|
Bus 215
|
|
Hvalsø Skole (Søvej)
|
Kl. 22:40
|
|
Kl. 22:40
|
|
|
|
Elmevej (Roskildevej)
|
Kl. 22:41
|
|
Kl. 22:41
|
|
|
|
Kløvermarken (Roskildevej)
|
Kl. 22:41
|
|
Kl. 22:41
|
|
|
|
Skov Hastrup (Skov Hastrupvej)
|
Kl. 22:45
|
|
Kl. 22:45
|
|
|
|
Særløse (Særløsevej)
|
Kl. 22:47
|
|
Kl. 22:47
|
|
|
|
Vernersminde (Orupvej)
|
Kl. 22:48
|
|
Kl. 22:48
|
|
|
|
Avnstrup (Avnstrupvej)
|
Kl. 22:53
|
|
Kl. 22:53
|
|
|
|
Avnstrupvej
|
Kl. 22:54
|
|
Kl. 22:54
|
|
|
|
Ny Tolstrup (Tolstrupvej)
|
Kl. 22:54
|
|
Kl. 22:54
|
|
|
|
Atterupvej, ved vandværk (Tolstrupvej)
|
Kl. 22:56
|
|
Kl. 22:56
|
|
|
|
Tolstrupgård (Tolstrupvej)
|
Kl. 22:56
|
|
Kl. 22:56
|
|
|
|
Lindeskovvej (Tolstrupvej)
|
Kl. 22:58
|
|
Kl. 22:58
|
|
|
|
Tolstrupvej (Hovedvejen)
|
Kl. 22:58
|
|
Kl. 22:58
|
|
|
|
Jonstrupvej (Hovedvejen)
|
Kl. 22:59
|
|
Kl. 22:59
|
|
|
|
Mannerupvej (Hovedvejen)
|
Kl. 23:00
|
|
Kl. 23:00
|
|
|
|
Kirkebjerg (Hovedvejen)
|
Kl. 23:01
|
|
Kl. 23:01
|
|
|
|
Alfarvejen (Hovedvejen)
|
Kl. 23:02
|
|
Kl. 23:02
|
|
|
|
Ostedhallen (Hovedvejen)
|
Kl. 23:03
|
|
Kl. 23:03
|
|
|
|
Byvejen (Hovedvejen)
|
Kl. 23:05
|
|
Kl. 23:05
|
|
|
|
Osted Friskole (Assendløsevejen)
|
Kl. 23:06
|
|
Kl. 23:06
|
|
|
|
Assendløse (Assendløsevejen)
|
Kl. 23:08
|
|
Kl. 23:08
|
|
|
|
Engvej (Assendløsevejen)
|
Kl. 23:10
|
|
Kl. 23:10
|
|
|
|
Dåstrup, Bueager (Assendløsevejen)
|
Kl. 23:11
|
|
Kl. 23:11
|
|
|
|
Poppelvænget (Dalen)
|
Kl. 23:12
|
|
Kl. 23:12
|
|
|
|
Viby Sjælland St. (Søndergade)
|
Kl. 23:15
|
|
|
|
|