Stop: | Ankomst: | Forventet | Afgang: | Forventet | Bus-/Tognummer: | |
---|---|---|---|---|---|---|
Skælskør Busterminal (Stationsvej) | Kl. 22:41 | Bus 907 | ||||
Østergade (Carl Medingsvej) | Kl. 22:42 | Kl. 22:42 | ||||
Sorøvej (Næstvedvej) | Kl. 22:42 | Kl. 22:42 | ||||
Smidstrupvej (Næstvedvej) | Kl. 22:43 | Kl. 22:43 | ||||
Eggeslevmagle skole (Næstvedvej) | Kl. 22:44 | Kl. 22:44 | ||||
Magleby (Teglværksvej) | Kl. 22:48 | Kl. 22:48 | ||||
Søhusevej (Stigsnæs Landevej) | Kl. 22:50 | Kl. 22:50 | ||||
Holtenvej (Stigsnæs Landevej) | Kl. 22:54 | Kl. 22:54 | ||||
Stigsnæs Havn (Stigsnæs Landevej) | Kl. 22:56 |