|
Kalundborg St.
|
|
|
Kl. 08:18
|
|
Bus 551
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 08:18
|
|
Kl. 08:18
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 08:19
|
|
Kl. 08:19
|
|
|
|
Lerchenfeldvej (Esbern Snaresvej)
|
Kl. 08:20
|
|
Kl. 08:20
|
|
|
|
J.Th. Lundbyesvej (Nørre Allé)
|
Kl. 08:21
|
|
Kl. 08:21
|
|
|
|
Sundheds- og Akuthus (Nørre Allé)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
Kastanievej (Nørre Allé)
|
Kl. 08:22
|
|
Kl. 08:22
|
|
|
|
Holbækvej (Nørre Allé)
|
Kl. 08:23
|
|
Kl. 08:23
|
|
|
|
Stejlhøj (Holbækvej)
|
Kl. 08:24
|
|
Kl. 08:24
|
|
|
|
Stejlhøjhus (Stejlhøj)
|
Kl. 08:25
|
|
Kl. 08:25
|
|
|
|
Kalundborg Øst (Stejlhøj)
|
Kl. 08:26
|
|
Kl. 08:26
|
|
|
|
Holbækvej (Stejlhøj)
|
Kl. 08:27
|
|
Kl. 08:27
|
|
|
|
Rådhuset Øst (Kåstrupvej)
|
Kl. 08:28
|
|
Kl. 08:28
|
|
|
|
Kåstrup (Kåstrupvej)
|
Kl. 08:30
|
|
Kl. 08:30
|
|
|
|
Loch Ness Centret (Kåstrupvej)
|
Kl. 08:31
|
|
Kl. 08:31
|
|
|
|
Kåstrupvej, Loch Ness (Kåstrupvej)
|
Kl. 08:31
|
|
Kl. 08:31
|
|
|
|
Spangsbro, Tømmerupvej (Kåstrupvej)
|
Kl. 08:33
|
|
Kl. 08:33
|
|
Bus 551
|
|
Tømmerup Skole (Tømmerupvej)
|
Kl. 08:33
|
|
Kl. 08:33
|
|
|
|
Tømmeruphallen (Tømmerupvej)
|
Kl. 08:33
|
|
Kl. 08:33
|
|
|
|
Tømmerup Byvej (Tømmerupvej)
|
Kl. 08:35
|
|
Kl. 08:35
|
|
|
|
Tømmerupvej (Holbækvej)
|
Kl. 08:36
|
|
Kl. 08:36
|
|
|
|
Stejlhøj Øst (Stejlhøj)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Holbækvej (Stejlhøj)
|
Kl. 08:38
|
|
Kl. 08:38
|
|
|
|
Kalundborg Øst (Stejlhøj)
|
Kl. 08:40
|
|
Kl. 08:40
|
|
|
|
Stejlhøjhus (Stejlhøj)
|
Kl. 08:41
|
|
Kl. 08:41
|
|
|
|
Stejlhøj (Holbækvej)
|
Kl. 08:42
|
|
Kl. 08:42
|
|
|
|
Holbækvej (Nørre Allé)
|
Kl. 08:43
|
|
Kl. 08:43
|
|
|
|
Kastanievej (Nørre Allé)
|
Kl. 08:44
|
|
Kl. 08:44
|
|
|
|
Sundheds- og Akuthus (Nørre Allé)
|
Kl. 08:45
|
|
Kl. 08:45
|
|
|
|
J.Th. Lundbyesvej (Nørre Allé)
|
Kl. 08:46
|
|
Kl. 08:46
|
|
|
|
Lerchenfeldvej (Esbern Snaresvej)
|
Kl. 08:47
|
|
Kl. 08:47
|
|
|
|
Biblioteket (Klosterparkvej)
|
Kl. 08:48
|
|
Kl. 08:48
|
|
|
|
Skibbrogade (Bredgade)
|
Kl. 08:49
|
|
Kl. 08:49
|
|
|
|
|
Kalundborg St.
|
Kl. 08:51
|
|
|
|
|