|
Næstved St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 14:18
|
|
Bus 570
|
D
|
|
Ringstedgade (Farimagsvej)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
|
Næstved Sygehus (Ringstedgade)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
|
Herlufsvænge (Ringstedgade)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
|
Vinkelvej (Ringstedgade)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
|
Skovbrynet (Ringstedgade)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
|
Rønnevej (Ringstedgade)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
|
Holsted Alle (Ringstedgade)
|
Kl. 14:23
|
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
|
Ganges Bro (Sorøvej)
|
Kl. 14:27
|
|
Kl. 14:27
|
|
|
|
|
Gerdrupvej (Sorøvej)
|
Kl. 14:28
|
|
Kl. 14:28
|
|
|
|
|
Kagstrupvej (Skelbyvej)
|
Kl. 14:30
|
|
Kl. 14:30
|
|
|
|
|
Skelbyvej v skoven (Skelbyvej)
|
Kl. 14:31
|
|
Kl. 14:31
|
|
|
|
|
Skelby (Skelbyvej)
|
Kl. 14:33
|
|
Kl. 14:33
|
|
|
|
|
Søpark Alle (Nyvej)
|
Kl. 14:39
|
|
Kl. 14:39
|
|
|
|
|
Glumsø, Søvænget (Storegade)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
|
Glumsø, Realskolevej (Ringstedvej)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
|
Nøddevej (Nyvej)
|
Kl. 14:41
|
|
Kl. 14:41
|
|
|
|
|
Åsøvej (Nyvej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
|
Ny Skolevej (Sorøvej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
|
Spurvevej (Sorøvej)
|
Kl. 14:42
|
|
Kl. 14:42
|
|
|
|
|
Næsby Vrå (Sorøvej)
|
Kl. 14:45
|
|
Kl. 14:45
|
|
|
|
|
Vink - Næsby bro (Skelbyvej)
|
Kl. 14:48
|
|
Kl. 14:48
|
|
|
|
|
Næstvedvej
|
Kl. 14:49
|
|
Kl. 14:49
|
|
|
|
|
Alstedvej (Næstvedvej)
|
Kl. 14:51
|
|
Kl. 14:51
|
|
|
|
|
Broby Overdrev (Næstvedvej)
|
Kl. 14:53
|
|
Kl. 14:53
|
|
|
|
|
Skolevej (Næstvedvej)
|
Kl. 14:56
|
|
Kl. 14:56
|
|
|
|
|
Frederiksbergvej (Næstvedvej)
|
Kl. 14:57
|
|
Kl. 14:57
|
|
|
|
|
Feldskovvej (Skælskørvej)
|
Kl. 14:57
|
|
Kl. 14:57
|
|
|
|
|
Sorø St. (Stationspladsen)
|
Kl. 14:58
|
|
Kl. 14:58
|
|
|
|
|
Enghavevej (Banevej)
|
Kl. 14:59
|
|
Kl. 14:59
|
|
|
|
|
Sorø Akademi (Priorgade)
|
Kl. 15:02
|
|
Kl. 15:02
|
|
|
|
|
Holberg Arkaden (Rolighed)
|
Kl. 15:03
|
|
Kl. 15:03
|
|
|
|
|
Sorø Byterminal (Rådhusvej)
|
Kl. 15:05
|
|
Kl. 15:06
|
|
|
|
|
Dr. Kaarsbergvej (Fægangen)
|
Kl. 15:06
|
|
Kl. 15:06
|
|
|
|
|
Møllehaven (Holbækvej)
|
Kl. 15:07
|
|
Kl. 15:07
|
|
|
|
|
Acasievej (Holbækvej)
|
Kl. 15:07
|
|
Kl. 15:07
|
|
|
|
|
Apotekervej (Holbækvej)
|
Kl. 15:08
|
|
Kl. 15:08
|
|
|
|
|
Røde Kors Hjem (Holbækvej)
|
Kl. 15:09
|
|
Kl. 15:09
|
|
|
|
|
Pedersborg Søholm (Holbækvej)
|
Kl. 15:10
|
|
Kl. 15:10
|
|
|
|
|
Østervænget (Elmebjergvej)
|
Kl. 15:11
|
|
Kl. 15:11
|
|
|
|
|
Fulbyvej (Elmebjergvej)
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
|
Elmebjergvej
|
Kl. 15:12
|
|
Kl. 15:12
|
|
|
|
|
Juliesmindevej (Kalundborgvej)
|
Kl. 15:13
|
|
Kl. 15:13
|
|
|
|
|
Pedersborg Huse (Kalundborgvej)
|
Kl. 15:14
|
|
Kl. 15:14
|
|
|
|
|
Lange Løng (Kalundborgvej)
|
Kl. 15:15
|
|
Kl. 15:15
|
|
|
|
|
Bromme (Kalundborgvej)
|
Kl. 15:18
|
|
Kl. 15:18
|
|
|
|
|
Munke Bjergby (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 15:22
|
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
|
Munke Bjergby Kirke (Kirkebakkevej)
|
Kl. 15:22
|
|
Kl. 15:22
|
|
|
|
|
Tersløse Kirke (Holbergsvej)
|
Kl. 15:26
|
|
Kl. 15:26
|
|
|
|
|
Fasanvej (Holbergsvej)
|
Kl. 15:27
|
|
Kl. 15:27
|
|
|
|
|
Henriksvej (Per Degns Vej)
|
Kl. 15:28
|
|
Kl. 15:28
|
|
|
|
|
Solparken (Ventemøllevej)
|
Kl. 15:30
|
|
Kl. 15:30
|
|
|
|
|
Dianalund, Torvet (Ventemøllevej)
|
Kl. 15:31
|
|
Kl. 15:31
|
|
|
|
|
Dianalund, Filadelfia (Holbergsvej)
|
Kl. 15:32
|
|
Kl. 15:32
|
|
|
|
|
|
Karsholtevej (Stationsvej)
|
Kl. 15:34
|
|
Kl. 15:34
|
|
|
|
|
Dianalund St. (Stationsvej)
|
Kl. 15:35
|
|
|
|
|
|