|
Glostrup St. (Banegårdspladsen)
|
|
|
Kl. 10:33
|
|
Bus 149
|
|
Skolevej (Hovedvejen)
|
Kl. 10:34
|
|
Kl. 10:34
|
|
|
|
Nordre Ringvej (Hovedvejen)
|
Kl. 10:35
|
|
Kl. 10:35
|
|
|
|
Rigshospitalet, Glostrup (Nordre Ringvej)
|
Kl. 10:37
|
|
Kl. 10:37
|
|
|
|
Mellemtoftevej (Gl. Landevej)
|
Kl. 10:38
|
|
Kl. 10:38
|
|
|
|
Gl. Landevej (Smedeland)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Smedeland (Naverland)
|
Kl. 10:40
|
|
Kl. 10:40
|
|
|
|
Naverland, Farverland (Naverland)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
Søen (Naverland)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
Poppelstien (Naverland)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
Formervangen, Syd (Formervangen)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
Formervangen, Nord (Formervangen)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
Fabriksparken, Formervangen (Fabriksparken)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
Gl. Landevej (Herstedøstervej)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Trippendalscentret (Trippendalsvej)
|
Kl. 10:46
|
|
Kl. 10:46
|
|
|
|
Herstedøster Skole (Trippendalsvej)
|
Kl. 10:46
|
|
Kl. 10:46
|
|
|
|
Roholmparken (Trippendalsvej)
|
Kl. 10:47
|
|
Kl. 10:47
|
|
|
|
Falkehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 10:48
|
|
Kl. 10:48
|
|
|
|
Tranehusene (Trippendalsvej)
|
Kl. 10:49
|
|
Kl. 10:49
|
|
|
|
Vegavænget (Kærmosevej)
|
Kl. 10:50
|
|
Kl. 10:50
|
|
|
|
Godthåbsstien (Damgårdsvej)
|
Kl. 10:51
|
|
Kl. 10:51
|
|
|
|
Blommegården (Damgårdsvej)
|
Kl. 10:52
|
|
Kl. 10:52
|
|
|
|
Kastanie Allé (Damgårdsvej)
|
Kl. 10:53
|
|
Kl. 10:53
|
|
|
|
Holsbjergvej (Damgårdsvej)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
Fængselsvej (Albertslundvej)
|
Kl. 10:54
|
|
Kl. 10:54
|
|
|
|
|
Albertslund St. (Hedemarksvej)
|
Kl. 10:56
|
|
|
|
|