|
Stenløse St.
|
|
|
Kl. 09:43
|
|
Bus 358
|
|
Halkærvej (Krogholmvej)
|
Kl. 09:45
|
|
Kl. 09:45
|
|
|
|
Krogholmvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 09:48
|
|
Kl. 09:48
|
|
|
|
Vølundsvej (Frode Fredegods Vej)
|
Kl. 09:48
|
|
Kl. 09:48
|
|
|
|
Svalehøjvej (Lyshøjvej)
|
Kl. 09:51
|
|
Kl. 09:51
|
|
|
|
Lyshøjvej (Frodebjergvej)
|
Kl. 09:52
|
|
Kl. 09:52
|
|
|
|
Tangbjerg (Værebrovej)
|
Kl. 09:54
|
|
Kl. 09:54
|
|
|
|
Værebrovej (Osvej)
|
Kl. 09:55
|
|
Kl. 09:55
|
|
|
|
Stærevej (Osvej)
|
Kl. 09:56
|
|
Kl. 09:56
|
|
|
|
Paulsvej (Osvej)
|
Kl. 09:57
|
|
Kl. 09:57
|
|
|
|
Nordmarksvej (Osvej)
|
Kl. 09:59
|
|
Kl. 09:59
|
|
|
|
Lønager (Nordmarksvej)
|
Kl. 10:00
|
|
Kl. 10:00
|
|
|
|
Råmosevej (Nordmarksvej)
|
Kl. 10:01
|
|
Kl. 10:01
|
|
|
|
Jyllinge Nordhavn (Nordmarksvej)
|
Kl. 10:01
|
|
Kl. 10:01
|
|
|
|
Kløvervej (Rådalsvej)
|
Kl. 10:03
|
|
Kl. 10:03
|
|
|
|
Egesvinget (Rådalsvej)
|
Kl. 10:03
|
|
Kl. 10:03
|
|
|
|
Rådalsvej (Værebrovej)
|
Kl. 10:04
|
|
Kl. 10:04
|
|
|
|
Jyllingecentret (Jyllinge Parkvej)
|
Kl. 10:08
|
|
Kl. 10:08
|
|
|
|
Markskellet (Lindegårdsvej)
|
Kl. 10:09
|
|
Kl. 10:09
|
|
|
|
Læhegnet (Lindegårdsvej)
|
Kl. 10:09
|
|
Kl. 10:09
|
|
|
|
Lindegård (Lindegårdsvej)
|
Kl. 10:10
|
|
Kl. 10:10
|
|
|
|
Møllehaven
|
Kl. 10:11
|
|
Kl. 10:11
|
|
|
|
Spraglehøjvej (Frederiksborgvej)
|
Kl. 10:13
|
|
Kl. 10:13
|
|
|
|
Margretheskolen (Frederiksborgvej)
|
Kl. 10:14
|
|
Kl. 10:14
|
|
|
|
Margretheskolen (Sognevej)
|
Kl. 10:15
|
|
Kl. 10:15
|
|
|
|
Sognevej 50 (Sognevej)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Hejnstrupvej (Gundsømagle Parkvej)
|
Kl. 10:16
|
|
Kl. 10:16
|
|
|
|
Fiskergårdsvej (Gundsømagle Parkvej)
|
Kl. 10:17
|
|
Kl. 10:17
|
|
|
|
Gundsømagle, Rosentorvet (Gulddyssevej)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Gundsømagle Kirke (Sognevej)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Nyvej (Sognevej)
|
Kl. 10:18
|
|
Kl. 10:18
|
|
|
|
Hejnstrupvej (Sognevej)
|
Kl. 10:19
|
|
Kl. 10:19
|
|
|
|
Vink - Hejnstrup (Hejnstrupvej)
|
Kl. 10:21
|
|
Kl. 10:21
|
|
|
|
Tågerup (Gundsølillevej)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Roskilde Lilleskole (Gundsølillevej)
|
Kl. 10:24
|
|
Kl. 10:24
|
|
|
|
Gundsølille (Gundsølillevej)
|
Kl. 10:27
|
|
Kl. 10:27
|
|
|
|
Skovdalen (Gundsølillevej)
|
Kl. 10:29
|
|
Kl. 10:29
|
|
|
|
Gundsø Omsorgscenter (Gundsølillevej)
|
Kl. 10:30
|
|
Kl. 10:30
|
|
|
|
Gundsølillevej (Ågerupvej)
|
Kl. 10:30
|
|
Kl. 10:30
|
|
|
|
Åbakken (Ågerupvej)
|
Kl. 10:31
|
|
Kl. 10:31
|
|
|
|
Bakkeengen (Ågerupvej)
|
Kl. 10:32
|
|
Kl. 10:32
|
|
|
|
Store Valby (Ågerupvej)
|
Kl. 10:34
|
|
Kl. 10:34
|
|
|
|
Koldekildevej (Store Valbyvej)
|
Kl. 10:36
|
|
Kl. 10:36
|
|
|
|
Terrasserne (Himmelev Bygade)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Himmelev Skovvej (Himmelev Bygade)
|
Kl. 10:39
|
|
Kl. 10:39
|
|
|
|
Himmelevgård (Himmelev Bygade)
|
Kl. 10:40
|
|
Kl. 10:40
|
|
|
|
Himmelev Gymnasium (Herregårdsvej)
|
Kl. 10:41
|
|
Kl. 10:41
|
|
|
|
Himmelev, Egelund (Herregårdsvej)
|
Kl. 10:42
|
|
Kl. 10:42
|
|
|
|
Rørsangervej (Klosterengen)
|
Kl. 10:43
|
|
Kl. 10:43
|
|
|
|
Vibevej (Klosterengen)
|
Kl. 10:44
|
|
Kl. 10:44
|
|
|
|
Byageren (Klosterengen)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Dronning Sofies Vej (Klosterengen)
|
Kl. 10:45
|
|
Kl. 10:45
|
|
|
|
Knud den Stores Vej (Klosterengen)
|
Kl. 10:46
|
|
Kl. 10:46
|
|
|
|
Dronning Margrethes Vej (Kong Valdemars Vej)
|
Kl. 10:47
|
|
Kl. 10:47
|
|
|
|
Kong Valdemars Vej (Algade)
|
Kl. 10:48
|
|
Kl. 10:48
|
|
|
|
|
Roskilde St. (Jernbanegade)
|
Kl. 10:49
|
|
Kl. 10:49
|
|
|
|
Roskilde St. (Stationscentret)
|
Kl. 10:51
|
|
|
|
|