|
Kokkedal St.
|
|
|
Kl. 13:28
|
|
Bus 353
|
|
Højmose Vænge (Ådalsvej)
|
Kl. 13:28
|
|
Kl. 13:28
|
|
|
|
Jellerød Parkvej (Ådalsvej)
|
Kl. 13:29
|
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
Kokkedal Industripark (Ådalsvej)
|
Kl. 13:30
|
|
Kl. 13:30
|
|
|
|
Cirkelhuset, Ådalsvej (Usserød Kongevej)
|
Kl. 13:30
|
|
Kl. 13:30
|
|
|
|
Fredensborg Rådhus (Egedalsvej)
|
Kl. 13:32
|
|
Kl. 13:32
|
|
|
|
Hvedevænget (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 13:32
|
|
Kl. 13:32
|
|
|
|
Rugvænget (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 13:33
|
|
Kl. 13:33
|
|
|
|
Kornager (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 13:34
|
|
Kl. 13:34
|
|
|
|
Tornehaven (Brønsholmgårdsvej)
|
Kl. 13:34
|
|
Kl. 13:34
|
|
|
|
Brønsholmgårdsvej (Holmegårdsvej)
|
Kl. 13:35
|
|
Kl. 13:35
|
|
|
|
Møllevej, Ungdomscenter (Brønsholm Kongevej)
|
Kl. 13:36
|
|
Kl. 13:36
|
|
|
|
Kirkesti (Brønsholm Kongevej)
|
Kl. 13:37
|
|
Kl. 13:37
|
|
|
|
Åvænget (Brønsholm Kongevej)
|
Kl. 13:38
|
|
Kl. 13:38
|
|
|
|
Niverød, Engvej (Niverød Kongevej)
|
Kl. 13:40
|
|
Kl. 13:40
|
|
|
|
Nivå Skole Nord (Niverød Kongevej)
|
Kl. 13:40
|
|
Kl. 13:40
|
|
|
|
Damgård (Niverød Kongevej)
|
Kl. 13:40
|
|
Kl. 13:40
|
|
|
|
Storemosen (Hørsholmvej)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Enghaven (Hørsholmvej)
|
Kl. 13:42
|
|
Kl. 13:42
|
|
|
|
Kromosevej (Hørsholmvej)
|
Kl. 13:43
|
|
Kl. 13:43
|
|
|
|
Fredensborgvej (Hørsholmvej)
|
Kl. 13:44
|
|
Kl. 13:44
|
|
|
|
Nybovej (Hørsholmvej)
|
Kl. 13:45
|
|
Kl. 13:45
|
|
|
|
Toeltvej (Hørsholmvej)
|
Kl. 13:46
|
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
Lergravsvej (Kongevejen)
|
Kl. 13:47
|
|
Kl. 13:47
|
|
|
|
Kvistgård St.
|
Kl. 13:49
|
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
Farversøvej (Munkegårdsvej)
|
Kl. 13:49
|
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
Oldenvej (Egeskovvej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Hejreskovvej (Egeskovvej)
|
Kl. 13:51
|
|
Kl. 13:51
|
|
|
|
Nyrup Camping (Kongevejen)
|
Kl. 13:52
|
|
Kl. 13:52
|
|
|
|
Mørdrupvej (Kongevejen)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Nyrup Hegn (Kongevejen)
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
Kongevejen 261 (Kongevejen)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Rørtangvej (Kongevejen)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
Retten i Helsingør (Prøvestensvej)
|
Kl. 13:59
|
|
Kl. 13:59
|
|
|
|
Helsingør Sundhedshus (Prøvestensvej)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Prøvestenscentret
|
Kl. 14:01
|
|
Kl. 14:01
|
|
|
|
Blishøj (Borgm.P.Christensens V.)
|
Kl. 14:02
|
|
Kl. 14:02
|
|
|
|
Hestens Bakke, Vest (Borgm.P.Christensens V.)
|
Kl. 14:03
|
|
Kl. 14:03
|
|
|
|
Hestens Bakke, Øst (Borgm.P.Christensens V.)
|
Kl. 14:04
|
|
Kl. 14:04
|
|
|
|
Skolen v. Rønnebær Alle (Rønnebær Alle)
|
Kl. 14:05
|
|
Kl. 14:05
|
|
|
|
Kløvervej (Snerlevej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Violvej (Snerlevej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Skansedalen (Snerlevej)
|
Kl. 14:07
|
|
Kl. 14:07
|
|
|
|
Bøgebakken (Søndre Strandvej)
|
Kl. 14:09
|
|
Kl. 14:09
|
|
|
|
Bergmansdalsvej (Søndre Strandvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Trykkerdammen (Søndre Strandvej)
|
Kl. 14:11
|
|
Kl. 14:11
|
|
|
|
Flynderborgvej (Stubbedamsvej)
|
Kl. 14:13
|
|
Kl. 14:13
|
|
|
|
Stengade (Kongevejen)
|
Kl. 14:14
|
|
Kl. 14:14
|
|
|
|
Helsingør St.
|
Kl. 14:15
|
|
Kl. 14:15
|
|
Bus 353
|
|
Kulturværftet (Allegade)
|
Kl. 14:16
|
|
Kl. 14:16
|
|
|
|
Gernersvej (Sankt Anna Gade)
|
Kl. 14:18
|
|
Kl. 14:18
|
|
|
|
Marienlyst Slot (Marienlyst Allé)
|
Kl. 14:19
|
|
Kl. 14:19
|
|
|
|
Rolfsvej (Gl. Hellebækvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Hamlets Vænge (Gl. Hellebækvej)
|
Kl. 14:20
|
|
Kl. 14:20
|
|
|
|
Gefionsvej (Gl Hellebækvej)
|
Kl. 14:21
|
|
Kl. 14:21
|
|
|
|
Helsingør Hallen (Gl. Hellebækvej)
|
Kl. 14:22
|
|
Kl. 14:22
|
|
|
|
|
Hellebo Park
|
Kl. 14:23
|
|
|
|
|