|
Slagelse St. (Ndr.Stationsvej)
|
|
|
Kl. 13:18
|
|
Bus 420
|
|
Vestsjællandscenteret (Østerbro)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Gartnerhaven (Østre Allé)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Nymarkskolen, Tjørne Allé (Østre Allé)
|
Kl. 13:20
|
|
Kl. 13:20
|
|
|
|
Valmuevej (Holbækvej)
|
Kl. 13:21
|
|
Kl. 13:21
|
|
|
|
Oksebrovej (Holbækvej)
|
Kl. 13:23
|
|
Kl. 13:23
|
|
|
|
Vedbynørrevej (Holbækvej)
|
Kl. 13:25
|
|
Kl. 13:25
|
|
|
|
Tyvelse Huse (Holbækvej)
|
Kl. 13:26
|
|
Kl. 13:26
|
|
|
|
Næsby, Mejerivej (Holbækvej)
|
Kl. 13:28
|
|
Kl. 13:28
|
|
|
|
Draghuse (Holbækvej)
|
Kl. 13:29
|
|
Kl. 13:29
|
|
|
|
Krøjerupvej (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 13:31
|
|
Kl. 13:31
|
|
|
|
Munke Bjergby (Munke Bjergbyvej)
|
Kl. 13:35
|
|
Kl. 13:35
|
|
Bus 420
|
|
Stenlille St. (Stationsvej)
|
Kl. 13:41
|
|
Kl. 13:41
|
|
|
|
Stenmagle, Mejerivej (Sorøvej)
|
Kl. 13:45
|
|
Kl. 13:45
|
|
|
|
Ugerløsevej (Sorøvej)
|
Kl. 13:46
|
|
Kl. 13:46
|
|
|
|
Ugerløse syd (Hovedgaden)
|
Kl. 13:49
|
|
Kl. 13:49
|
|
|
|
Ugerløse nord (Holbæk Landevej)
|
Kl. 13:50
|
|
Kl. 13:50
|
|
|
|
Brorfelde (Ringstedvej)
|
Kl. 13:54
|
|
Kl. 13:54
|
|
|
|
Igelsø (Ringstedvej)
|
Kl. 13:55
|
|
Kl. 13:55
|
|
|
|
Maglesø Efterskole (Ringstedvej)
|
Kl. 13:56
|
|
Kl. 13:56
|
|
|
|
Kvanløse Kirke (Ringstedvej)
|
Kl. 13:57
|
|
Kl. 13:57
|
|
|
|
|
Hellestrup (Ringstedvej)
|
Kl. 14:00
|
|
Kl. 14:00
|
|
|
|
Gl. Ringstedvej (Valdemar Sejrsvej)
|
Kl. 14:06
|
|
Kl. 14:06
|
|
|
|
Holbæk St.
|
Kl. 14:12
|
|
|
|
|